رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی - تبریز

نتایج کشتی گیران کشورمان تا پایان مسابقات صبح روز نخست مشخص شد

نتایج کشتی گیران کشورمان در سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی تا پایان مسابقات صبح روز نخست مشخص شد.

به گزارش میدان نیوز، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن شهید پور شریفی شهر تبریز آغاز شده است و بعد از ظهر فردا با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان می رسد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در پایان مسابقات صبح روز نخست (پنجشنبه) به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
شهرود قاسم پور ۷ – کواسس راسوان (رومانی) ۳
نادر حاج آقا نیا ۴ ضربه فنی – علی کارابوگا (ترکیه) صفر

۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد ملکی ۴ – دژامشاد شریف اف (تاجیکستان) صفر
یک هشتم نهایی:
محمد نامجومطلق ۱۲ ضربه فنی – احمت تاش (ترکیه)
محمد رمضان پور ۸ – ویتالی هورسکی (اوکراین) ۴
محمد ملکی ۷ – داکو آناری (رومانی) ۴
سلیمان آتلی (ترکیه) ۱۱ – باقر یخکش ۱

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
بهنام احسان پور یک، برنده – پیمان بیابانی یک
مرتضی قیاسی، برنده – ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)

۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
انس اوسلو (ترکیه) ۱۰ – میلاد طهماسبی صفر
یک هشتم نهایی:
حسین مصطفوی ۸ – اولو المان دوکدوربک (آذربایجان) ۲
محمدرضا سرگو ۵ – نیما اشقاقی یک

۷۴ کیلوگرم:
مقدماتی:
سعید داداش پور ۸ – امید خدمتی ۲
نورلان بکژانوف (قزاقستان) ۱۴ ضربه فنی – حامد رشیدی ۴
یک هشتم نهایی:
نورلان بکژانوف (قزاقستان) ۶ – سعید داداش پور ۳
گریگور گریگوریان (ارمنستان) ۷ – محسن مصطفوی ۵
علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان) ۱۰ – حمیدرضا زرین پیکر ۸

۷۹ کیلوگرم:
یک هشتم نهایی:
عبدلکادیر اوزمن (ترکیه) ۴ – آرام رحیمی ۳
امید حسن تبار ۵ – آتای ایزابکوف (قرقیزستان) صفر
احمد بذری ۱۲ – ساحرگلدی ساپارمیرادوف (ترکمنستان) یک
پیتر ناگی (مجارستان) ۱۳ – سالار زمانی ۲
محمد متقی نیا ۱۰ – ژیگر زاکیروف (قزاقستان) صفر

۸۶ کیلوگرم:
مقدماتی:
احمت بلیجی (ترکیه) ۶ – مسعود مددی یک
یک هشتم نهایی:
محمدعلی ایمانی ۳ – دینسلام تالایبک اولو (قرقیزستان) یک
کامران قاسم پور ۷ – ساکن آیتژانوف (قزاقستان) ۴

۹۲ کیلوگرم:
امیر ارسلان تاتاری ۱۱ – آرمان مکرتچیان (ارمنستان) یک
ابراهیم بلوکباشی (ترکیه) ۵ – محمدجواد ابراهیمی ۴
حسین شهبازی ۱۲ – شامیر آتیان (ارمنستان) ۲

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا گودرزی ۶ – مورازی مچدلیدزه (اوکراین) ۲
دانیال شریعتی ۱۷ – یازمیرات گوکجایف (ترکمنستان) ۶
امیر محمدی ۸ – اباذر اسلامی یک

۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
جعفر شمس ناتری ۳ – رولاندی آندریادزه (گرجستان) صفر
الیاس بختیاری ۵ – عمر اسرائیل اف (آذربایجان) صفر
احمد میرزاپور ۶ ضربه فنی – میهالی ناگی (مجارستان) صفر
پرویز هادی ۱۲ – فرخود آناکولوف (تاجیکستان) یک

انتهای پیام/

Go to TOP