تیراندازی رشته‌ای رکوردی و غیرقابل پیش‌بینی است

احمدی: کارهایی که برای کسب مدال در المپیک لازم است را شروع کرده‌ام/ با اجازه کادر تنها تمرین می‌کنم

بانوی ملی‌پوش تیراندازی کشورمان گفت: تیراندازی رشته‌ای رکوردی است و حریفان‌مان یکی دو نفر نیستند.

به گزارش میدان نیوز، الهه احمدی ملی‌پوش تیراندازی کشورمان درباره اردوهای تیم ملی گفت: از برنامه‌های تیم ملی خبری ندارم و تمریناتم را در باشگاه انجام می‌دهم. من به دلیل مشغله‌های زیادی که دارم با اجازه کادر تنها تمرین می‌کنم. تنظیم کردن وقت در اردوی ملی سخت بود به همین دلیل در باشگاه راحت‌ترم. باید ببینم چه مسابقاتی هست و انتخابی‌ها به چه صورت خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر حضور لازلو در ایران، گفت: من به عنوان یک تیرانداز موظف هستم کارم را انجام دهم. حالا هر کسی که مربی می‌شود امیدوارم تصمیمات در جهت مثبت برای تیراندازی باشد. من به تصمیم جمع احترام می‌گذارم.

احمدی همچنین درباره کسب مدال در مسابقات پیش رو خاطرنشان کرد: همین طور که همیشه گفته‌ام تیراندازی غیرقابل پیش‌بینی است چون رودر رو با حریف‌مان مسابقه نمی‌دهیم و فقط می‌دانیم به عنوان مثال پیش از این یک مسابقه‌ای بوده و فلان رکورد را زده است. تیراندازی یک رشته رکوردی و غیرقابل پیش‌بینی است. حریفان‌مان یکی دو نفر نیستند؛ در مسابقات آسیایی ۵۰ نفر و در مسابقات جهانی بیش از ۱۰۰ نفر حریف ما هستند. به همین دلیل از همه اطلاع نداریم و فقط می‌توانیم درباره خودمان صحبت کنیم.

وی افزود: من هم شخصا تمریناتم را پیگیری می‌کنم تا اینکه در درجه اول با قوانین جدیدی که وضع شده آشنا شوم و در درجه دوم برای مسابقات انتخاب شویم. برای ایران بازی‌های آسیایی بسیار مهم است و تیراندازی هم تلاش می‌کند مدال‌هایش را بیشتر کند.

احمدی در پاسخ به این سوال که برای المپیک هم برنامه‌ای داری یا خیر، عنوان کرد: هم ورزشکار و هم فدراسیون برنامه‌های خودشان را دارند. من تابع برنامه‌ریزی فدراسیون هستم اما برنامه‌های خودم را هم دارم. تمرین تیراندازی و بدنسازی را دارم و با روانشناس هم در ارتباط هستم. هر کاری که لازم باشد که بتواند برای گرفتن مدال المپیک به من کمک کند آغاز کرده‌ام. امیدوارم تا آن موقع اتفاقات خوبی بیفتد.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان درباره جلسات کمیسیون ورزشکاران، عنوان کرد: اخیراً جلسه‌ای با رئیس کمیته ملی المپیک داشتیم که او تاکید کرد کمیسیون ورزشکاران باید بیشتر تلاش کند و بیشترین اطلاعات را از کمبودها به کمیته ملی المپیک ارائه دهد. کمیته اتاقی هم برای این کمیسیون در نظر گرفته است. از ما خواسته‌اند در زمینه ارتباطی فعالیت‌مان بیشتر باشد.

انتهای پیام/فارس

Go to TOP