مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد در گفتگو با میدان نیوز:

اصفهان می تواند به قطب فوتبال ساحلی کشور تبدیل شود/ نماینده فوتبال ساحلی اصفهان به لیگ برتر رسید

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد، گفت: ما به اصفهان به عنوان یکی از قطب های فوتبال ساحلی در کشور نگاه می کنیم ولی باید مانند فوتبال به آن توجه شود و حداقل یک ورزشگاه اختصاصی داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد در گفتگو با خبرنگار میدان نیوز، گفت: استان اصفهان از سالیان ابتدایی تأسیس ورزش جذاب فوتبال ساحلی در لیگ های مختلف ایران حضور داشت و همیشه جزء مدعیان قهرمانی این ورزش نوبنیاد بود.

جلیل حدادی پور ادامه داد: استان ما از بدو تأسیس فوتبال ساحلی ایران مقام های مختلفی در رده های سنی گوناگون و لیگ های مختلف به دست آورد و این در شرایطی بود که استان اصفهان از امکانات استان های ساحلی ایران بی بهره بود.

وی افزود: تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد از ریزگروه بودن فعالیت خود را آغاز کرد و به قهرمانی استان رسید و امسال با رأی کمیته انضباطی وارد لیگ برتر کشوری شد، ۱۲ تیم در لیگ برتر شرکت خواهند کرد و اصولا مسابقات از اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

استانداردهای زمین اصفهان باید مورد تأیید فدراسیون قرار گیرد

مدیر تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد اصفهان گفت: استانداردهای زمین اصفهان باید مورد تأیید فدراسیون قرار گیرد و این منوط به تجهیز شدن آن است که شهرداری و هیئت باید در این زمینه تلاش جدی داشته باشند.

حدادی پور با بیان این که فوتبال ساحلی اصفهان نیازمند یک عزم استانی است چراکه پتانسیل بالایی دارد، تصریح کرد: ما به اصفهان به عنوان یکی از قطب های فوتبال ساحلی در کشور نگاه می کنیم ولی باید مانند فوتبال به آن توجه شود و حداقل یک ورزشگاه اختصاصی داشته باشد.

وی درمورد زمین فوتبال ساحلی اصفهان، گفت: زمین ناژوان تنها زمینی است که همه ورزش های غیر فوتبالی همانند کشتی، هندبال، والیبال و…. هم مورد استفاده قرار می گیرد و ورزش کاران بزرگی را به فوتبال ساحلی کشور معرفی کرده است.

حدادی پور ادامه داد: بسیاری از بازیکنان اصفهانی در شهرهای دیگر بازی می کنند که اگر استان شرایط و زیربنایی مشخص کند علاقمند هستند که برای اصفهان بازی کنند و بتوانند به نوجوانان و جوانان شهر خود خدمت کنند.

تیم اصفهان یک تیم کاملا بومی است

وی افزود: بازیکنانی که در حال حاضر در لیگ برتر بازی می کنند، یا مربی دیگر تیم ها هستند، به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و ورزشگاه اختصاصی هم دارند که نمونه های آن مشخص است که در فوتبال ساحلی برنامه درازمدت دارند که از پایه کار می کنند و خروجی های خوبی هم برای تیم های ملی داشته اند.

مدیر تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد اصفهان ادامه داد: این بازیکنان شاید حاضر باشند حتی با مبلغی کمتر از چیزی که در حال حاضر دریافت می کنند به اصفهان بیایند ولی به هر حال نمی توان از این مسئله مهم چشم پوشی کرد که باید مسئولان مربوطه به آن توجه داشته باشند و این موضوع را پیگیری کنند.

حدادی پور در مورد شرایط تیم قوتبال ساحلی صنعت فرش حداد، گفت: تیم اصفهان یک تیم کاملا بومی است و سابقه بچه ها شاید به سه یا چهار سال برسد و تجربه در حد لیگ برتر نداشته اند، بازیکنانی هستند که خود ما شروع به پرورش آن ها کرده ایم که اگر بخواهیم در لیگ برتر حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بازیکنان حرفه ای اصفهان را به تیم اضافه کنیم.

قهرمانی برای اصفهان دور از انتظار نیست

مدیر تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد اصفهان تأکید کرد: هدف ما این است که بتوانیم فرصتی برای کشف استعدادهای بچه های اصفهان فراهم کنیم تا در این رشته جذاب ورزشی فعالیت کنند و به درجات بالاتر و تیم ملی برسند که برای اصفهان دور از انتظار نیست که اگر به آن از لحاظ زیرساختی رسیدگی شود، حتما به موفقیت های بزرگی خواهیم رسید.

وی ادامه داد: هر تیمی که در لیگ برتر فعالیت می کند باید تیم در رده نوجوانان و جوانان هم در لیگ داشته باشد، تیم جوانان ما در رده کشوری بازی کرده است و دو خروجی برای تیم ملی داشته و بازیکن خط حمله و دروازه بان به تیم ملی جوانان دعوت شدند و همچنین در رده بزرگسال تیم ما در نیم فصل دوم، سوم شدیم.

حدادی پور افزود: اگر تیمی بخواهد در لیگ برتر جایگاه خوبی داشته باشد و حداقل برای سال اول در اواسط جدول قرار بگیرد باید یک تیم قوی باشد تا تیم دچار مشکل نشود و در حاشیه قرار نگیرد که نیازمند جدی حمایت همه جانبه است.

جذب بازیکنان حرفه ای اصفهان که در لیگ های برتر در حال بازی هستند

مدیر تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد اصفهان خاطر نشان کرد: اگر تیم در بحث مالی تأمین شود و یک اسپانسر قوی داشته باشد و همچنین بحث زیرساختی ورزشگاه باید پیگیری شود، و مسئله مهم تر جذب بازیکنان حرفه ای اصفهان که در لیگ های برتر در حال بازی هستند به هر حال بحث مالی یک فاکتور مهم برای آن ها است.

وی در مورد سابقه تیم داری صنعت فرش حداد، خاطر نشان کرد: سابقه فعالیت صنعت فرش حداد به سال های دور برمی گردد، با این وجود صنعت فرش ۱۰ سال است که در تیم داری مشغول فعالیت است و در رشته های کشتی فرنگی، کشتی آزاد، والیبال و کاراته فعالیت دارد.

حدادی پور تصریح کرد: ما در رشته فوتبال ساحلی با این که سابقه چهار ساله داریم، روند رو به پیشرفتی داشته ایم و بچه ها تمام تلاش خود را برای موفقیت کرده اند، اما در این مقطع واقعا اگر بحث مالی حل نشود تیم دچار حاشیه می شود که می تواند باعث دلسردی همه ما باشد.

بیش ترین دغدغه تیم های استانی مالی است

مدیر تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد اصفهان با تأکید بر نیاز به حمایت همه جانبه، گفت: ما از تمام کسانی که می توانند به ورزش استان و به خصوص ورزش هایی که پتانسیل قهرمانی را دارند و مقام آور هستند حمایت جدی تری داشته باشند.

حدادی پور افزود: بیش ترین دغدغه تیم های استانی مالی است و این که بتوانند آینده خوبی را برای استان و کشور مقام های خوبی به ارمغان آورند، در نتیجه ارگان ها و کسانی که می توانند به ورزش استان کمک کنند در این موضوع مهم اقدام کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP