در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان مطرح شد؛

نوروزی: افزایش ۲۰ درصدی بیمه شدگان هیئت پزشکی ورزشی اصفهان/ سلطان‌ حسینی: مهم ترین برنامه هیئت پزشکی ورزشی توسعه علمی ورزش است

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در اصفهان، گفت: برنامه‌ های خوبی در هیئت پزشکی ورزشی اصفهان برگزار شده و شاهد شکوفایی این هیئت در تمامی زمینه ‌ها هستیم.

به گزارش میدان نیوز، غلامرضا نوروزی عصر امروز در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان، اظهار کرد: حادثه سقوط هواپیما تهران-یاسوج را تسلیت عرض می‌کنم و برای خانوده بازماندگان درخواست صبر دارم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: برنامه‌ های خوبی در هیئت پزشکی ورزشی اصفهان برگزار شده و شاهد شکوفایی این هیئت در تمامی زمینه ‌ها هستیم.

تعداد بیمه‌ شدگان ورزشی ۲۰ درصد افزایش یافته است

وی افزود: ورزشکاران سازمان ‌یافته استان اصفهان افزایش چشم‌ گیری داشته است و تعداد بیمه‌ شدگان ورزشی ۲۰ درصد افزایش یافته است.

نوروزی با بیان این که در زمینه انضباط مالی و اداری به خوبی مدیریت شده است، افزود: تعدیل نیروی انسانی هم به منظور استفاده از نیرو‌های متخصص در هیئت صورت گرفته است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: پاداش ویژه ‌ای به شهر‌هایی که فعالیت خوبی دارند تعلق خواهد گرفت، در توان ما نیست همه شهرستان‌ های کشور را به کلینیک ورزشی مجهز کنیم، اما برنامه داریم در مراکز استان ‌ها این مهم را اجرایی کنیم.

وی با بیان این که فدراسیون برای تجهیز مراکز پزشکی در کنار هئیت قرار دارد، خاطر نشان کرد: افتتاح کلینیک فیزیوتراپی و آکادمی علوم ورزشی به منظور ارائه خدمات پزشکی و ورزشی به جامعه ورزشی استان است.

نوروزی افزود: توانمند‌سازی استان ‌ها در زمینه خدمت ‌رسانی به ورزشکاران را پیگیری می کنیم تا مراجعه به تهران کم ‌تر شود.

شفافیت در مسائل مالی هیئت پزشکی ورزشی

محمد سلطان‌ حسینی با بیان این که بعد از انتخابات هیئت پزشکی ورزشی اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: شفافیت در مسائل مالی از جمله این اتفاقات خوب بود که بازرسی فدراسیون، وزرات ورزش و اداره کل ورزش و جوانان هم این را می خواهد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: افرادی که منتخب مجمع می ‌شوند باید مسیر پیشرفت را سریع‌ تر از گذشته دنبال کنند.

وی با اشاره به شفافیت مالی در این هئیت، تصریح کرد: باعث افتخار و مباهات است که هیئت پزشکی ورزشی کمترین پرونده را در مسائل مالی داشته است، اگر هزینه‌های درستی در ورزش انجام شود مصدومیت ‌ها کم ‌تر می ‌شود.

سلطان‌ حسینی با تشکر از حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در اصفهان، خاطر نشان کرد: ایشان سفر‌های زیادی را در طول یک سال انجام می ‌دهند ولی هر ساله حدودا ۴ بار به اصفهان سفر می‌ کند که جای خوشحالی دارد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان افزود: کلینیک برای استعداد‌ یابی تأسیس شده است و بهترین هیئتی که می‌ توانست سرپرستی این کلینیک را برعهده بگیرد هیئت پزشکی ورزشی بود.

به گفته سلطان‌ حسینی مهم ترین برنامه هیئت پزشکی ورزشی توسعه علمی ورزش است که باید پیگیری همه جانبه داشته باشد.

رشد خوبی در تعداد بیمه‌ شدگان ورزشی داشته ‌ایم

احمد باقری ‌مقدم در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان، گفت: توسعه هئیت را با تعاملاتی که با هیئت ‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان داشتیم انجام داده ایم.

رئیس هیئت پزشکی ورزشی اصفهان با بیان این که رشد خوبی در تعداد بیمه‌ شدگان ورزشی داشته ‌ایم، ادامه داد: پیش‌ بینی می ‌شود تا پایان سال تعداد بیمه ‌شدگان ورزشی به ۳۰۰ هزار نفر برسد که نشان دهنده یک حرکت بسیار خوب در این زمینه است.

وی افزود: کلینیک و فیزیوتراپی امروز افتتاح خواهد شد و به دنبال توسعه بیشتر این بخش هستیم تا در حوزه خدمات بی ‌نیاز از تهران شویم.

باقری ‌مقدم با اشاره به خدمات ارائت شده در این کلینیک، خاطر نشان کرد: سعی کردیم خدمات به مصدومان را بهبود ببخشیم و تلاش می‌کنیم مدت انتظار پرداخت مصدومان را به حداقل برسانیم.

افتتاح آکادمی علوم ورزشی لوافان 

رئیس هیئت پزشکی ورزشی اصفهان با بیان این که در نظر داریم خدمات متفاوت و پیشرفته ای انجام دهیم، گفت: آکادمی علوم ورزشی لوافان به همت خیر ورزشی به جامعه ورزشی تقدیم شده و با توجه به نیاز استان این ساختمان در اختیار هیئت پزشکی ورزشی قرار گرفت.

وی با اشاره به مهم ترین برنامه های اجرا شده در این هیئت، تصریح کرد: کنگره بین‌المللی تغذیه ورزش سال جاری در اصفهان انجام شد که به خوبی و در شأن فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران بود.

باقری ‌مقدم تأکید کرد: کلینیک و آکادمی ورزشی نیازمند تجهیز و توسعه مناسب و شایسته است که در این زمینه از فدراسیون درخواست کمک مالی برای رسیدن به اهداف مورد نظر را داریم.

انتهای پیام/

Go to TOP