در نشست خبری بعد از بازی ذوب آهن و لوکوموتیو مطرح شد:

قلعه‌ نویی: ذوب آهن در گروه مرگ قرار دارد/ میکلی‌ اف: ذوب آهن در دفاع و حمله خوب بازی می‌ کند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌ آهن در مورد شانس تیمش برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این گروه، گروه مرگ است ولی ذوب‌ آهن تیم قدرتمندی است و بازیکنان ما تجربه آسیایی دارند و امیدوار به صعود هستیم.

به گزارش میدان نیوز، امیر قلعه‌ نویی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل لوکوموتیو تاشکند در نشست خبری با تسلیت شهادت حضرت زهرا(س) و سقوط هواپیما به مردم ایران، اظهار کرد: از هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و حضورشان به اندازه ۱۰۰ هزار نفر می‌ ارزید تشکر می‌ کنم.

ذوب‌ آهن خیلی خوب بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌ آهن ادامه داد: ذوب‌ آهن خیلی خوب بازی کرد و اگر اشتباهات فردی نباشد، تیم خوب و منظمی داریم.

وی با بیان این که لوکوموتیو یکی از بهترین تیم‌ هاست، افزود: من در ازبکستان بوده‌ ام و فوتبال این کشور را می‌ شناسم، به جز یک موقعیت دیگر فرصتی به حریف ندادیم و این نشان می‌ دهد چقدر خوب بازی کردیم.

قلعه‌ نویی با اشاره به این که آینده ذوب‌ آهن را خوب می‌ بینیم، تصریح کرد: امروز ما توانستیم گل بزنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم، اگر بازی مساوی می‌ شد باید ۴ بازی دیگر انجام می‌ دادیم تا به جدول برگردیم.

این گروه، گروه مرگ است ولی ذوب‌ آهن تیم قدرتمندی است

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌ آهن در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه، گفت: هرچند امروز تعداد هواداران چندان زیاد نبود، اما باز هم تعداد بیشتری نسبت به مسابقات لیگ به ورزشگاه آمده بودند، اگر بهتر بازی کنیم و نتایج خوبی بگیریم، هواداران مجاب می‌ شوند به ورزشگاه بیایند.

وی در مورد شانس تیمش برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: این گروه، گروه مرگ است ولی ذوب‌ آهن تیم قدرتمندی است و بازیکنان ما تجربه آسیایی دارند و امیدوار به صعود هستیم.

قلعه‌ نویی در مورد بازی مرتضی تبریزی، خاطر نشان کرد: زمانی که صاحب توپ هستیم تبریزی بازیکن آزاد است اما در دفاع باید با دفاع راست حریف برگردد، تبریزی و حسینی آزاد بودند، به آن ها گفته بودیم که از فضای کناری بازیکنان حریف به خوبی استفاده کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌ آهن با اشاره به این که سرمربی حریف گفته شانس صعود دارید، اظهار کرد: سه بازی در زمین خودمان و دو بازی خارج از خانه داریم که بازیکنان ذوب آهن شرایط تکنیکی خوبی دارند و در این بازی ها زمین خوبی داریم، اگر در بازی‌ های داخل خانه پیروز شویم، حکم صعودمان قطعی می‌ شود.

قلعه نویی با بیان این که به خاطر باخت قبل بازیکنان با استرس بازی کردند اما با صحبت در نیمه آن ها نیمه دوم بهتر بازی کردند، گفت: برای روحیه تیم از یک روانشناس تحصیل کرده فرانسه استفاده می‌ کنیم، با صحبت هایی که با بازیکنان انجام دادیم در نیمه دوم خیلی زود به گل رسیدیم و باید ریتم ذوب آهن تا آخر ادامه پیدا کند.

ذوب آهن در دفاع و حمله خوب بازی می‌ کند

آندری میکلی‌ اف بعد از شکست تیمش مقابل ذوب آهن، اظهار کرد: به تیم ذوب‌ آهن برای کسب این پیروزی تبریک می‌ گویم، یک بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در ادامه موفق‌ تر باشیم.

سرمربی تیم فوتبال لوکوموتیو ازبکستان ادامه داد: این تیم بازیکنان باتجربه و باکیفیتی دارد و در دفاع و حمله خوب بازی می‌ کند.

وی افزود: اگر این تیم عملکرد خود در بازی‌ های خانگی را در خارج از خانه هم تکرار کند، می‌ تواند به صعود از گروهش امیدوار باشد.

امیدوارم با حضور هواداران بتوانیم در مسابقه بعدی نتیجه خوبی بگیریم

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن هم در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل لوکوموتیو ازبکستان، گفت: به نوبه خودم حادثه سقوط هواپیما را تسلیت می‌ گویم، بازی خوبی کردیم و منظم بودیم.

مرتضی تبریزی ادامه داد: لوکوموتیو تیم بسیار خوبی است و حرف اول را در ازبکستان می‌ زند، با همت بچه‌ ها و کادر فنی پیروز شدیم.

وی با بیان این که این برد به ما کمک می‌ کند، تصریح کرد: از هواداران هم تشکر می‌ کنم و امیدوارم با حضور هواداران بتوانیم در مسابقه بعدی نتیجه خوبی بگیریم و شرایط خوبی پیدا کنیم.

امیدوارم در آینده هم مثل امروز خوب باشیم

قاسم حدادی‌ فر هم در این نشست خبری، گفت: یکی از بازی‌ های سخت‌ مان در آسیا را پشت سر گذاشتیم، حریف هارمونی خوبی داشت و خیلی هم خوب فوتبال بازی می‌ کرد.

وی ادامه داد: ۱۰ روز خیلی فشرده را پشت سر گذاشتیم، خدا را شکر با این برد به جدول برگشتیم و با حریفان رقابت پایاپایی خواهیم داشت.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌ آهن اصفهان با بیان این که امیدوارم در آینده هم مثل امروز خوب باشیم، افزود: در بازی قبل هم در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم اما غافلگیر شدیم و شکست خوردیم، فوتبال همین است، باید تا دقیقه آخر با تمرکز بازی کرد.

حدادی‌ فر با اشاره به این که در لیگ قهرمانان آسیا همه تیم‌ ها خوب هستند، تصریح کرد: لوکوموتیو تیم بسیار خوبی است، فیلم‌ های این تیم را دیده بودیم، چند ملی پوش دارند و در هر ۳ پست زمین خوب بودند.

وی در مورد استقبال کم تماشاگران از این بازی، خاطر نشان کرد: من از قبل گفته بودم با حضور خانواده‌ ها شرایط بهتری در ورزشگاه‌ ها شاهد خواهیم بود، باید در این زمینه فرهنگ‌ سازی شود، تعداد تماشاگران تیم‌ ها هم بیشتر می‌ شود.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌ آهن اصفهان افزود: امسال که گذشت اما در سال آینده مسئولان کمک کنند تا خانم‌ ها هم به ورزشگاه بیایند و بازی‌ ها را ببینند، عربستان هم اجازه حضور بانوان را در ورزشگاه داده است، اگر در ایران هم بگذارند بانوان به استادیوم بیایند خیلی استقبال بهتری از بازی ها خواهد شد.

بازی خیلی سختی بود

سردار رشیدوف کاپیتان تیم فوتبال لوکوموتیو تاشکند هم در مورد شکست برابر ذوب آهن، گفت: بازی خیلی سختی بود، به تیم حریف تبریک می گویم ولی این باخت باعث توقف ما نمی شود.

رشیدوف ادامه داد: ما در بازی های آینده به جنگیدن ادامه خواهیم داد تا شرایط صعود به مرحله بعدی را به دست بیاوریم.

وی در مورد شرایط میزبانی ایران و شهر اصفهان، تصریح کرد: ایران کشور بسیار زیبایی است و شهر های بسیار زیبایی هم دارد، ضمن این که فوتبال ایران بسیار قدرتمند است.

انتهای پیام/

Go to TOP