سرمربی تیم فوتبال سپاهان مطرح کرد؛

بازی سختی در پیش داریم/ سپاهان همیشه سرلوحه مسائل فرهنگی و اخلاقی بوده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هواداران شرایط را می‌ دانند و حمایت آن‌ ها نباید از بازیکنان کم شود اما باید روی اصول درستی انجام شود تا دچار مشکل حضور نداشتن هواداران و جریمه نشویم.

به گزارش میدان نیوز، منصور ابراهیم ‌زاده عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز، با تسلیت سانحه هوایی و آرزوی سلامتی برای بازماندگان، بیان کرد: حسن غازی، دوست و هم ‌بازی من بود و یاد و خاطره او را گرامی می ‌دارم.

وی ادامه داد: غازی شخصیت متین و خنده‌ رویی داشت و برای دوستانش فداکاری ‌های زیادی می ‌کرد و به همه احترام می‌ گذاشت و فراموش نشدنی است.

ابراهیم ‌زاده با اشاره به بازی تیم گسترش فولاد، ادامه داد: این تیم در دفاع و حمله بسیار برنامه ‌دار عمل می‌کند ولی ما تمرینات لازم را انجام داده‌ ایم و امیدواریم با باوری که بازیکنانم به آن رسیده‌ اند، نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

وی در مورد غیبت عزت ‌اله پورقاز، گفت: پورقاز مدتی مصدوم بود، سپس بازی کرد و بعد از دو بازی به دلیل محرومیت حضور نداشت و تیم را همراهی نکرد و الان نیز مهم هماهنگی بازیکنان است اما به طور کلی ما به خوب کار کردن و موفقیت سپاهان چه با ابراهیم‌ زاده و چه بی ابراهیم ‌زاده فکر می‌ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به لغو محرومیت هواداران سپاهان، بیان کرد: هواداران شرایط را می‌ دانند و حمایت آن‌ ها نباید از بازیکنان کم شود اما باید روی اصول درستی انجام شود تا دچار مشکل حضور نداشتن هواداران و جریمه نشویم.

به گفته وی، این هزینه‌ ها برای خود هواداران صرف خواهد شد و سپاهان از گذشته دور سرلوحه مسائل فرهنگی و اخلاقی بوده است که نباید اجازه دهیم این موضوع خدشه دار شود.

ابراهیم ‌زاده با اشاره به بازی های تیم بانوان سپاهان، گفت: یک بازی از بانوان را از نزدیک دیده ام و از توان فنی تیم لذت بردم و باید به آن ‌ها انرژی مثبت دهیم که این انرژی مثبت علاوه بر آرزوی موفقیت، از شور و هیجان هواداران هم منتقل می ‌شود.

وی افزود: من از همه هواداران و به ویژه بانوان برای حمایت از تیم بانوان سپاهان با توجه به این که سرویس ایاب و ذهاب هم تدارک دیده شده خواهش می‌ کنم که با حضور در ورزشگاه ‌ها از تیم حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد مصدومان تیمش در بازی فردا، خاطر نشان کرد: متأسفانه ادون حسنی به دلیل مصدومیت در این هفته خوب تمرین نکرد و بازی فردا نمی ‌رسد، خوشبختانه مسعود حسن ‌زاده و جلال ‌الدین علی ‌محمدی هم شروع به تمرین با تیم کردند و امیدواریم بتوانیم در هفته های آینده از آن‌ ها استفاده کنیم.

ابراهیم ‌زاده ادامه داد: همچنین برای رسول نویدکیا که روز چهارشنبه جراحی خود را پشت سر گذاشت آرزوی بهبودی و سلامتی می ‌کنیم.

به گزارش میدان نیوز، فیروز کریمی، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز به دلیل ساعت پرواز این تیم به نشست خبری نرسید.

انتهای پیام/

Go to TOP