ذوب‌آهن اصفهان 3 - سپیدرود رشت 0؛

گام محکم ذوب آهن برای نایب قهرمانی/ استقلال و سایپا در تعقیب سبزپوشان

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان سپیدرود رشت بود که موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ این تیم را شکست دهد.

به گزارش میدان نیوز، عصر امروز، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال و در حضور هزار تماشگر ورزشگاه فولادشهر اصفهان موفق شد تیم سپیدرود رشت را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست دهد.

امیر قلعه نویی برای این دیدار رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمد زاده، سید محمد ستاری، محمدرضا عباسی(۶۴-بختیار رحمانی)، محمد رضا حسینی(۹۰-محمدرضا حسینی)، قاسم حدادی فر(۸۹-اکبر ایمانی)، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، مرتضی تبریزی و کی‌روش استنلی را به میدان فرستاد و ایمان صادقی، سید هادی موسوی، رضا نورمحمدی، میثم تهیدست، حمید ملکی، علی دهقان(۵۵-توحید غلامی)، حسین کعبی(۶۰-محمد غلامی)، میثم فردوسی، علی عباسی۶۹-حسین ابراهیمی)، پویا نزهتی و عماد میر جوان با سرمربیگری علی کریمی برای سپیدرود بازی کردند.

بازی حساس ذوب آهن و سپیدرود با سوت محمدحسین زاهدی فر آغاز شد و دو تیم برای کسب امتیاز به مصاف هم رفتند.

از یک سو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که بیشترین شانس را برای کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر هفدهم دارد برای کسب پیروزی به میدان آمده بود و از سوی دیگر سپیدرود رشت برای بقا در لیگ برتر می جنگید.

پس از دقایق ابتدایی بازی شاگردان قلعه نویی توپ و میدان را در دست گرفتند و موفق شدند حملاتی را روی دروازه صادقی ایجاد کنند که در دقیقه ۲۳ بازی یک دوی زیبای فخرالدینی و تبریزی، فخرالدینی را صاحب یک موقعیت عالی کرد که این بازیکن گل اول ذوب آهن را به ثمر رساند.

در ادامه حملات دو تیم بی اثر بود و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

نیمه دوم بازی هم مانند تیمه اول با برتری ذوب آهن آغاز شد و سبزپوشان موفق شدند با ضربه کی روش استنلی گل دوم خود را به ثمر برسانند.

شاگردان علی کریمی موفق شدند موقعیت هایی روی دروازه ذوب آهن ایجاد کنند ولی در به ثمر رساندی ضربات نهایی ناکام بودند تا اینکه بازی در وقت قانونی به پایان رسید.

در دقیقه سوم وقت اضافه شاگردان قلعه نویی باز هم حمله کردند و موفق شدند با گل دقیقه ۹۳ بختیار رحمانی تیر خلاص را به پیکر سپیدرود رشت بزنند و گام محکمی برای رسیدن به نایب قهرمانی لیگ هفدهم بردارند.

تیم فوتبال ذوب آهن با این برد ۴۸ امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به استقلال و سایپا در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر ایستاد.

Go to TOP