بیانیه مشترک هیات های ورزشی استان اصفهان در محکوم نمودن جنایات اسرائیل

هیات های کاراته، بسکتبال، ورزش های همگانی، بولینگ و بیلیارد، بوکس، سوارکاری و تنیس روی میز استان اصفهان در محکوم نمودن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل بیانیه ای مشترک صادر کردند.

به گزارش میدان نیوز، متن بیانیه بدین شرح است:

چند هفته ای است رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی چون همیشه به بهانه های واهی جنایات وحشیانه را علیه مردم بی دفاع غزه آن هم در ماه مبارک رمضان آغاز نموده است .
مکتب صهیونیسم در میان سکوت معنادار پرچم داران حقوق بشر با زیر پا گذاشتن بدیهی ترین قواعد بین المللی و اخلاقی ، وحشیانه ترین جنایات را علیه مردم غزه انجام می دهد و زنان و کودکان بسیاری را در این سرزمین مظلوم به خاک و خون می کشد.
به همین جهت هیات های بسکتبال ، کاراته ، ورزش های همگانی ، بولینگ و بیلیارد و بولس ، سوارکاری و تنیس روی میز استان اصفهان طی صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن بنیاد رژیم غاصب صهیونیستی از مردم حق طلب و ظلم ستیز استان اصفهان به ویژه جامعه ورزش استان دعوت می نمایند تا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس توطئه های از پیش ترسیم شده ی این دشمنان اسلام و انسانیت و نظام استکبار جهانی را خنثی نمایند.
مردم مظلوم و بی دفاع غزه آگاه باشند که این جنایات از نظر انسان های آزاده پنهان نخواهد ماند .
شکی نیست در نهایت وعده خداوند که همان پیروزی حق بر باطل است محقق خواهد گردید .
وعده دیدار همگی ما روز جمعه سوم مردادماه سال نود و سه   ساعت ۹:۳۰ صبح ورزشگاه تختی به سمت میدان امام (ره) همراه با جامعه ورزش استان اصفهان

Go to TOP