بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه آحاد امت حزب الله به ویژه جامعه ورزشی استان اصفهان را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش میدان نیوز، متن بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران بدین شرح است:

(سبحان الّذى اسرى بعبده لیلا من المسجد الحرام الى المسجد الأقصى الّذى بارکنا حوله لنریه من ایاتنا، انّه هو السّمیع البصیر)
(قطعا فلسطین آزاد خواهد شد) امام خامنه ای (مد ظله العالی)

با سلام و صلوات بر محمد‌ و‌آل ‌محمد و درود بر روح امام و شهیدان به خصوص شهدای نهضت بیداری اسلامی که در ظلمت حاکمیت جهل بر انسان فرا مدرن بر چهره منحوس عافیت‌ طلبی تاختند تا زمینه ساز ظهور آخرین منجی عالم بشریت باشند.
چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفرکرده مان پس از گذشت ۳۵ سال از صدور آن پیام تاریخی، در آخرین جمعه ضیافت پر نور الهی و بهار قرآن و دعا به ویژه در سالی که تلألو خورشید انقلاب اسلامی به جهان ظلمانی رسید و نور پر فروغش نهال فضیلت را در جهان به ثمر رساند. قدس عضوی است غرقه در خون از پیکره‌ امت اسلامی، پیکره ای که به برکت بیداری اسلامی نشئت گرفته از انقلاب اسلامی به یاری خداوند متعال به زودی هر چه تمام پاره‌ تن خویش را از غاصبان پس می‌گیرد. فاجعه اسفبار کشتار گسترده و قتل عام مسلمانان و سکوت مرگ بار و معنی دار سازمان ملل که همواره شاهد سکوت آنان در کشتار مسلمانان کشورهای اسلامی نظیر فلسطین و دیگر ملل اسلامی بوده ایم، باعث گسترده شدن این نسل کشی و قتل عام ظالمانه مسلمانان مظلوم و بی پناه شده است.
بی شک و بدون تردید در پشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبار و ایادی و نوکران سر سپرده آنها در سازمان‌های بین المللی پیش زمینه این خون ریزی‌ها را فراهم کرده است و اکنون شاهدیم که ترویج فرهنگ اسلام ستیزی از سوی کشورهای غربی که در اقداماتی نظیر اهانت به قرآن کریم، بی حرمتی به مسلمانان و ایجاد محدودیت‌های شدید اجتماعی و شخصی برای آنها در کشورهای غربی نیز سرایت کرده است.
علی رغم همه ادعاهای حقوق بشری جهان معاصر که توسط برخی از کشورهای غربی با بوق و کرنا مطرح می‌شود، هم اکنون یکی از خشونت بارترین فرازهای تاریخ معاصر در حال وقوع است که با کمال تأسف کمتر صدایی از جانب مدعیان دروغین حقوق بشری به گوش نمی‌رسد.
بی تردید یکی از اهداف این کشتارها، نسل کشی و از میان بردن نام اسلام است؛ چه آنکه امروزه آوازه اسلام کشورهای مختلف جهان را فرا گرفته و امواج خروشان بیداری اسلامی، صحنه خاورمیانه را دگرگون ساخته است، از این رو قدرت‌های سلطه طلب استکباری می‌کوشند به سرکوب و نابودی مسلمانان بپردازند.
به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان، گوش‌ها را کر کرده، این گونه نسل کشی و کودک کشی با بی­توجهی رسانه‌های جهانی چه توجیهی دارد؟! آیا وقت آن نیست که مجامع بین المللی و در رأس آن شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند.
سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان ضمن محکومیت شدید حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به غزه، کشتار کودکان، زنان و مردان مسلمان و به آتش کشیدن خانه و کاشانه آنان، از تمامی نهاد‌های بین المللی می خواهد در اقدامی عاجل، جدی و قاطعانه به این نسل کشی پایان دهند و ضمن دعوت از آحاد امت حزب الله بر این اساس جامعه ورزشکار اعم از بسیجیان ورزشکار در تمامی رشته ها، اساتید و مربیان ورزشی، باشگاههای فرهنگی ورزشی، هیئت های ورزشی و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان به فضل الهی همراه با مردم شهید پرور استان اصفهان، چون سنوات گذشته جهت تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و حمایت از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ضمن اعلان انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی اعلام می دارد تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمائیم. آری وعده الهی بسیار نزدیک است و به زودی قدس شریف به دامن پر مهر امت اسلامی باز می‌گردد. والسلام

Go to TOP