به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۱۰۷۲
تعداد بازدید: ۱۵۳۸
چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
پیشکسوت استقلال‌ تهران ضمن تمجید از رفتار مجیدی در قبال دانشگر می‌گوید آبی پوشان تا پایان مسابقات لیگ قهرمانان باید روند فعلی را حفظ کنند.

به گزارش میدان، حسن روشن پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی پوشان طی تمرینات اخیر به آمادگی بیشتری دست پیدا کرده اند و به همین دلیل توانستند مقابل الاهلی به یک برد پرگل دست پیدا کنند. مشروح گفتگوی روشن را  می‌خوانید:

 

بازی با الاهلی

 

گفته می‌شد الاهلی ضعیف است و ۶ بازی را نبرده و نمی‌تواند برابر استقلال دوام بیاورد. اینها داستان‌هایی است که می‌توانست برای استقلال دردسرساز شود. بازی‌های آسیایی همیشه سختی‌های خودش را دارد و نمی‌توان هر حریفی را آسان دانست. استقلال از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد و با توجه به زمانی که برای تمرینات داشته به طور حتم توانسته بود از لحاظ تاکتیکی و آمادگی بدنی به شرایط مطلوب برسد. استقلال در این بازی باهوشعمک کرد و می توان گفت برای تک تک دقایق برنامه داشت. بازیکنان در طول نود دقیقه تمرکز خود را حفظ کردند و به یک پیروزی با ارزش دست پیدا کردند.

 

چنین نتیجه ای را پیش بینی می‌کردید؟

 

همیشه بازی اول، سختی‌های خاص خودش را دارد. استقلال در گروه سختی قرار دارد اما این مشکل هم عیب دارد و هم حُسن. حسن آن این است که اگر پیروز از میدان خارج شوی شرایط برای بازی‌های بعد راحت تر خواهد بود اما اگر نتیجه مطلوب را به دست نیاوری دچار حاشیه و بحران خواهی شد. بنابراین اعتقاد دارم استقلال گام اول را محکم برداشت تا بتواند در ادامه راه هم موفق باشد.

 

غیبت دانشگر

 

دانشگر یک بازیکن تعصب و جنگنده است. او چندین بار برای استقلال گل‌های سه امتیازی زده و همیشه به تیم تعصب داشته اما در تمام دنیا نظم و انضباط حرف اول را می‌زند. اگر قرار باشد بی نظمی بوجود بیاید حفظ کردن تیم مشکل خواهد شد. با حرکت کادر فنی و خصوصاً فرهاد مجیدی در این خصوص موافقم و اعتقاد دارم کار او پسندیده بوده است. دانشگر هم باید تصمیم بگیرد که فقط تمرکزش بر روی تمرین و بازی خوب باشد. از حاشیه‌ها خود را دوری کند.

 

وضعیت سایر نمایندگان ایران

 

آرزو می‌کنم هر ۴ تیم ایرانی به مرحله بالاتر صعود کنند. وقتی تیم‌های ما در آسیا شناخته شده هستند برای آنها شخصیت دیگری قائل می‌شوند. فوتبال ایران سه قهرمانی در آسیا دارد که دو قهرمانی برای استقلال و یک قهرمانی برای پاس تهران بوده است. آرزو می‌کنم که این بار هم شاهد قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان باشیم. رقابت با تیم‌های متمول حوزه خلیج فارس آسان نیست. با این همه استقلال بازیکنان بزرگی دارد و با همدلی از این مرحله سخت می‌تواند عبور کند. ان‌شاءالله بازیکنان بیشتر مراقبت پروتکل‌های بهداشتی باشند که در لیگ قهرمانان با خطر کرونا روبه رو نباشیم. اگر چه جدال نابرابری بین تیم‌های عربی و ایرانی وجود دارد و آنها به لحاظ مالی بازیکنانی به خدمت می‌گیرند که هر کدامشان معادل هزینه یکی از باشگاههای ما هستند اما غیرت و تعصب ایرانی بارها باعث شده تا تیم‌های ما موفق شوند.

 

استقلال و ذوب آهن در جام حذفی

 

شرایط جام حذفی کاملا متفاوت با بازی‌های لیگ است و نباید تیمی را دست کم گرفت. در بسیاری مواقع حتی در لیگ‌های خارجی تیم‌های متوسط تا فینال و حتی تا قهرمانی هم پیش رفتند، ذوب آهن هم تیم خوبی است و نباید آن را دست کم گرفت و امیدوارم استقلال با موفقیت این مرحله را پشت سر بگذارد.

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۶