به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۱۰۹۲
تعداد بازدید: ۱۲
پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
استقلال تهران در دیدار برابر الدحیل قطر با نتیجه ۴ بر سه شکست خورد و سه امتیاز مهم را از دست داد.

به گزارش میدان، در چارچوب بازی‌های هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های استقلال ایران و الدحیل قطر به مصاف هم رفتند.

 

نیمه اول این بازی با گل زودهنگام امیرارسلان مطهری آغاز شد اما چند دقیقه بعد اولونگا موفق شد روی ارسال بلند به محوطه آبی‌ها کار را به تساوی بکشاند. در ادامه جریان بازی جذاب نیمه اول، الدحیل موفق شد روی اشتباه مسعود ریگی در فاصله کم مجددا گلزنی کند و از استقلال پیش بیفتد.

 

آبی‌ها پس از این گل پیشروی کردند و پس از چند موقعیت شیخ دیاباته موفق شد روی پاس مطهری گل تساوی را در نیمه اول به ثمر برساند. بازی نیمه اول یک گل دیگر هم داشت و روی اشتباهات مدافعان استقلال این بار عبدالله الحرق موفق شد در حالیکه بازی به دقایق پایانی می‌رسید دروازه مظاهری را باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

 

استقلال در نیمه دوم موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و فرشید اسماعیلی گلزن آبی‌ها بود اما سیر اشتباهات مدافعان به اولونگا اجازه داد تا او در این بازی هت‌تریک کند و سه امتیاز از آن الاهلی شود.

 

گروه C لیگ قهرمانان آسیا - ورزشگاه الجوهرة جده عربستان

 

اخطار

کارت زرد

المعز علی (۵۹)

 

ترکیب استقلال

رشیدمظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، محمد نادری(۵۹- هروویه میلیچ)، مسعود ریگی(50- مهدی مهدی پور)، فرشید اسماعیلی، احمد موسوی(50- وریا غفوری)، آرش رضاوند(86- داریوش شجاعیان)، ارسلان مطهری(86- آرمان رمضانی)، مهدی قایدی و شیخ دیاباته

 

ترکیب الدحیل

صلاح ذکریا، محمد موسی(75- احمد یاسر)، مدهی بن عطیه، بسام الراوی، ادمیلسون جونیور، کریم بوضیاف، عبدالله الاحرق(75- اسماعیل محمد)، سلطان ال بریک، معز علی، علی کریمی، مایکل اولونگا

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۷