به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۰۹۶
تعداد بازدید: ۱۷
پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: امیدوارم پیکانی ها از بیانیه نویسی علیه داوران دست بردارند.

به گزارش میدان،علیرضا منصوریان سرمربی تیم آلومینیوم اراک امروز در نشست خبری آنلاین به سوالاتی که اخیرا از او مطرح شده بود، پاسخ داد و درباره دیدار حساس مقابل پیکان که قرار است فردا برگزار شود، اظهار نظر کرد.

 

* از عملکرد بازیکنانم راضی هستم


او در ابتدای صحبت هایش گفت: بازی بسیار سختی داریم و تیم خوبی مقابل ما قرار می‌گیرد. به تیم آقای تارتار خوش‌آمد می‌گویم. امیدوارم میزبان خوبی برای آن‌ها باشیم. بازی بسیار محکمی هواداران ما شاهد خواهند بود. از لحاظ روحی روانی آماده این جدال هستیم و علاوه بر آن‌ تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشتیم. بچه‌ها یواش یواش با تاکتیک ما منطبق می‌شوند و آماده آینده می‌شوند. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و تنها نکته‌ای که ما را اذیت می‌کند این است که تعداد کلین شیت ما برابر ماشین سازی زیاد نشد و رو‌ی عدد ۳ باقی ماند.


* بیانیه نویسی علیه داوران را تمام کنید


وی درباره انتقادات از داوران عنوان کرد: دیدم بعد از بازی پیکان و گل گهر سیرجان باشگاه پیکان یک بیانیه احساسی منتشر کرد و از نحوه داوری ناراضی بود. در آخر هم در برنامه‌های تلویزیونی مشخص نشد که توپ با دست گل شد یا سینه. در مجموع چندین مصاحبه دیگر داشتند که نحوه داوری را به گونه‌ای جلو می‌برند که در بازی فردا تاثیر مستقیم بگذارند. فردا هم‌نام من آقای منصوریان از استان خراسان داوری می‌کند. از کمیته داوران و‌ مسئولان فدراسیون می‌خواهم که نظارت کافی داشته باشند.

 

* حافظ منافع داوری هستیم


منصوریان با اشاره به داور بازی بعدی که همنام اوست، گفت: همینطور از آقای منصوریان می‌خواهیم‌ که بهترین داوری خود را داشته باشد. ما کادری هستیم که نه بیانیه می‌دهیم و نه داوری را تحت فشار قرار می‌دهیم. در سخت ترین شرایط هم حافظ منافع تیم داوری هستیم. چه روزی که ببریم چه ببازیم. خدایی نکرده نمی‌خواهم روند داوری در بازی فردا به گونه‌ای باشد که ما ببازیم و من فردا در مصاحبه خودم بگویم که بیانیه پیکان باعث شده روند داوری تغییر کند.

 

* ضرر کردیم اما از تیم داوری تشکر داشتیم


سرمربی آلومینیوم اراک در این باره اضافه کرد: کما اینکه ما در بازی با فولاد و ماشین‌سازی در سخت ترین شرایط از تیم داوری تقدیر و تشکر کردیم. چون ما اعتقاد داریم تیم داوری را مورد فشار مطبوعاتی نباید گذاشت. ان‌شالله آقای منصوریان بهترین داوری خود را فردا داشته باشد.

 

* اوضاع کرونا واقعا خراب است


علیرضا منصوریان در پایان صحبت هایش اظهار داشت: از همه اراکی‌ها، علی الخصوص مسئولان ورزشگاه برق باختر تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد یک بازی خوب باشیم. به عنوان برادر کوچک شما می‌خواهم که ماسک بزنید. من خودم تا چند وقت پیش رعایت نمی‌کردم اما اوضاع خراب است. از هواداران عزیزمان می‌خواهم ما را فردا بدرقه نکنند و به خاطر شرایط کرونا جلوی در هتل حاضر نشوند.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱