به روز شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۶۹
۱۱۱۳
تعداد بازدید: ۱۴
جمعه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
مربی نساجی از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد.

به گزارش میدان، اسماعیل اسماعیلی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال نساجی مقابل سپاهان در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: پیش بینی می کردیم که بازی سنگینی باشد. به سپاهان تبریک می گویم. اصلاً نگران نیستیم، چون بازیکنان عملکرد خوبی داشتند.

وی ادامه داد: شروع خوبی نداشتیم و در ادامه شرایط برای ما بهتر شد. بازی پایاپایی بود که با شوت کاپیتان تیم ملی از حریف عقب افتادیم. بعد از گل بازیکنان ما تلاش کردند. در نیمه دوم و با 10 نفره شدن تیم سپاهان برتری با ما بود. بازیکنان نساجی متزلزل عمل کردند و فکر می کنم تحت فشار بازی و نتیجه بودند و نتوانستند تصمیم های درستی بگیرند.

مربی تیم فوتبال نساجی درمورد بی‌دقتی شاگردانش در زدن ضربات آخر گفت: موقعیت‌سازی مقابل تیمی مانند سپاهان هم خوب است. آنها صدرنشین لیگ برتر بوده و بسیار حرفه ای هستند. باید تلاش کنیم و جوانان ما با تمرکز بالاتری بازی کنند تا در ضربات آخر موفق‌تر باشند.

اسماعیلی درخصوص بازی آینده تیمش در جام حذفی مقابل ملوان تصریح کرد: در شرایطی هستیم که هر بازی برای برد وارد میدان می‌شویم. اهمیتی ندارد که جام حذفی بازی می‌کنیم یا لیگ برتر، چراکه به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم. قطعاً جام حذفی هم برای ما مهم خواهد بود.

وی درمورد مصدومیت مجتبی بیژن، عنوان کرد: این بازیکن پس از اتفاقی که برایش زخ داد راهی بیمارستان شده است. اطلاعی از میزان مصدومیت وی نداریم. انشالله که مشکل خاصی نباشد.

ارسال نظر
ستاره استقلال آلمانی می‌شود؟

ستاره استقلال آلمانی می‌شود؟

ستاره این روزهای باشگاه استقلال با پیشنهادهای خارجی روبه‌رو شده است.

نظرات: ۳بازدید: ۴۲۸