به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۱۴۱
تعداد بازدید: ۵۰۱
شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
دو ملی‌پوش دسته ۱۰۲ کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان به مدال‌های طلا و برنز حرکت یک‌ضرب در رقابت‌های قهرمانی آسیا دست یافتند.

به گزارش میدان، مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک امروز (4 اردیبهشت) در دسته 102 کیلوگرم در تاشکند ازبکستان پیگیری شد و رضا دهدار و رسول معتمدی دو نماینده کشورمان از ساعت 12:30 روی تخته رفتند.

رضا دهدار دارنده مدال برنز جهان در سال 2019 در حرکت اول یک‌ضرب وزنه 166 کیلوگرم را بالای سر برد. او در حرکت دوم 172 کیلوگرم را مهار کرد تا به مدال نزدیک شود. دهدار در حرکت سوم درحالیکه «فارِس الباخ» قطری وزنه 174 کیلوگرم را بالای سر برده بود، وزنه 175 کیلوگرم را بالای سر برد تا مدال طلای یک‌ضرب را از آن خود کند.

رسول معتمدی نایب قهرمان جوانان آسیا وزنه 166 کیلوگرم را در حرکت اول یک‌ضرب انتخاب کرد اما نتوانست آن را بالای سر ببرد. او در حرکت دوم این وزنه را به راحتی بالای سر برد و در انتخاب سومش 173 کیلوگرم را به خوبی مهار کرد و مدال برنز گرفت.

فارِس الباخ قطری از مدعیان کسب مدال المپیک در دسته 96 کیلوگرم و رقیب سهراب مرادی و کیانوش رستمی است که یک دسته بالاتر در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرده، بعد از آنکه دو بار وزنه 174 کیلوگرمی را انداخت و در آستانه حذف از یک‌ضرب قرار گرفت، در حرکت سوم موفق به مهار این وزنه شد.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱