به روز شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۷۶۹
۱۱۵۸
تعداد بازدید: ۱۴۳۱
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
پیشکسوت استقلال تهران ‌می‌‌گوید آبی پوشان با برتری در دو بازی آینده می‌توانند از دور‌ گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

به گزارش میدان، ستار همدانی، پیشکسوت استقلال درباره تساوی مقابل الدحیل در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در نیمه نخست تیم بهتری نسبت به الدحیل بود و با پریسنگ و بستن فضاها حریف را تحت تاثیر قرار داد. آبی‌ها گل اول را به ثمر رساندند اما روی یک اتفاق در دقیقه پایانی نیمه اول گل مساوی را دریافت کردند. پنالتی که به سود الدحیل گرفته شد خیلی مشکوک بود و به نظر من داور در گرفتن این تصمیم اشتباه بزرگی را مرتکب شد.

 

همدانی در رابطه با اشتباهات داوری گفت: آنچه در تصاویر تلویزیونی مشهود بود وریا غفوری کوچک‌ترین برخورد عمدی با بازیکن الدحیل نداشت و حق استقلال به راحتی آب خوردن در عربستان خورده شد. در نیمه دوم با حضور مسعود ریگی، سرمربی استقلال قصد داشت فاکتور جنگندگی را در تیمش افزایش دهد و در ادامه با آمدن داریوش شجاعیان خط هافبک بهتر شد.

 

او درباره روند عملکرد تیم در این بازی هم گفت: همکاری خوب وریا غفوری و مهدی قائدی باعث شد تا گل دوم استقلال شکل بگیرد و بازیکن ریز نقش آبی‌پوشان یک بار دیگر توانایی‌های فنی‌اش را نشان داد. استقلال این توانایی را دارد در ۲ بازی آینده پیروزی مقابل تیم‌های الشرطه و الاهلی را تکرار کند تا جواز حضور در مرحله بعدی را به دست آورد.

ارسال نظر
ستاره استقلال آلمانی می‌شود؟

ستاره استقلال آلمانی می‌شود؟

ستاره این روزهای باشگاه استقلال با پیشنهادهای خارجی روبه‌رو شده است.

نظرات: ۳بازدید: ۴۲۸