به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۱۱۸۴
تعداد بازدید: ۱۰۸۶
دوشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
اسطوره پرسپولیس از عدم رسیدگی به وضعیت پیشکسوتان گلایه کرد.

به گزارش میدان، درگذشت حمید جاسمیان بار دیگر پای علی پروین و دیگر اسطوره‌های فوتبال ایران را به بهشت زهرا باز کرد و پیشکسوت پرسپولیس در جملاتی نسبت به عدم توجه به افتخارآفرینان گذشته ورزش ایران انتقاد کرد.

 

حمید جاسمیان، مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس روز گذشته و بعد از چند روز مبارزه با بیماری کرونا درگذشت و امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد. علی پروین یکی از حاضران در این مراسم بود که درباره شرایط کنونی پیشکسوتان گفت: حمید آقا یک آدمی بود که در عمرم شخصیتی به این شکل که محجوب بود ندیده بودم. کاری که از دست ما هم الان برنمیاد و فقط باید بگوییم خدا به خانواده‌اش صبر بدهد.

 

علی پروین در ادامه گفت: ما که همیشه گفته‌ایم. تنها کشوری هستیم که به پیشکسوتان خود اصلا محل نمی‌گذارند. هر رشته‌ای که باشد بعد از اینکه کارش تمام شد، دیگر کسی با او کار ندارد. آن زمان که زنده است به دادش برسید. الان که کرونا هم شده و دیگر نمی‌گذارند در امجدیه بچرخانید و دور افتخار آخرش را هم بزند. تا زنده هستند به دادش برسید. کسی مادی انتظار ندارد اما همین که وزارت ورزش سری به آنها بزند، افتخار و روحیه بزرگی برای آنهاست. چه بگوییم و هر چه بگوییم الان فایده ندارد.

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۶