به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۱۲۰۶
تعداد بازدید: ۵۷۳
سه‌شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
در پی عملکرد مهاجم جوان تیم پرسپولیس در بازی های اخیر این تیم، انتقادات تندی علیه او در فضای مجازی مطرح شد.

به گزارش میدان، مهدی عبدی، مهاجم جوان تیم پرسپولیس در دیدار مقابل الوحده نیز موقعیت های خوبی را از دست داد تا انتقادات تندی علیه او در فضای مجازی و از سوی هواداران شکل بگیرد.

 

مهاجم قائم شهری تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار مقابل الوحده نیز دقایقی برای پرسپولیس بازی کرد با عملکرد خود و از دست دادن چند موقعیت باعث شد تا بار دیگر انتقادات علیه او به اوج برسد.

 

این انتقادات عمدتا به دلیل آن است که عبدی علی رغم فرصت های طلایی که در فصل جاری به او داده شد اما نتوانست خودی نشان دهد و این روزها بنظر افت محسوسی داشته است.

 

هواداران پرسپولیس با انتشار پست و یا گذاشتن کامنت در پیج های هواداری و حتی پیج های اعضای کادر فنی تیم، انتقاداتی را به عملکرد مهدی عبدی داشتند چرا که بر این باور هستند که این مهاجم تمرکز خود را روی فضای مجازی گذاشته و همین مسئله باعث شده تا از دوران طلایی خود فاصله بگیرد.

 

کادرفنی پرسپولیس نیز به عدم دوندگی مهدی عبدی انتقاد و گلایه هایی داشته اند و او را به رغم جوانی اما کم تحرک می دانند.

 

باید دید آیا مهدی عبدی تا همین چندماه پیش گل های سرنوشت ساز و حساسی برای پرسپولیس به ثمر رساند بازهم به دوران اوج خود بازگردد یا خیر. این مهاجم سابقه گلزنی در دربی، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه دارد و به همین دلیل هواداران از او انتظار دارند به جای تمرکز روی فضای مجازی، تلاش کند تا به روزهای خوب خود بازگردد.

 

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۶