به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۲۳۶
تعداد بازدید: ۱۵۵
چهارشنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
پرسپولیس باید ۷روز به قرنطینه برود اما یک روز هم بازی ها به تعویق نمی افتد و این برنامه ریزی سازمان لیگ با عصبانیت شدید گل محمدی همراه بوده است.

به گزارش میدان، طبق اعلام سازمان لیگ بازی ها بخاطر قرنطینه هفت روزه پرسپولیس به تعویق نمی افتد و بر این اساس سرخ ها باید یک روز پس از اتمام قرنطینه به مصاف سپاهان بروندو گل محمدی بشدت از این برنامه ریزی شاکی است.

 

سرمربی پرسپولیس از نحوه برگزاری دربی هم ناراضی است.یک مقام تیم پرسپولیس به میدان گفت: دربی رفت ۷روز به تعویق افتاد‌و کل هدف از ان برنامه ریزی عجیب این بود تا ۵مصدوم فیکس استقلال به دربی برسند.استقلال قبل از دربی خواهان برگزاری دیدار معوقه پرسپولیس با سپاهان از هفته هفتم شده بود اما اکنون سازمان لیگ حاضر نیست به رغم‌درخواست مکرر باشگاه دربی را پس از برگزاری بازی معوقه استقلال و صنعت نفت برگزار کند و این دقیقا مصداق یک بام و دوهوا و تبعیضی اشکار در فصل تلاش ما برای گلات قهرمانی است.

 

وی گفت :با قرنطینه ۷روزه در تهران دوری بازیکنان از خانواده ۲۶روزه شده و سازمان لیگ حتی یک روز هم بازی های ما را به تاخیر نینداخته.از طرفی انها حاضر نشده اند مثل دربی رفت با درخواست باشگاه درباره برگزاری دربی پس از بازی معوقه استقلال و صنعت نفت موافقت کنند.مگر می شودبازی بزرگ پرسپولیس_سپاهان یک روز پس از قرنطینه برگزار شود.

 

این اتفافات چه در دور رفت و چه قبل از بازی های دور برگشت پرسپولیس با سپاهان و استقلال کاملا ناعادلانه است و اقا یحیی هم حق دارد ناراضی و عصبانی باشد.مناسفانه اصلا شرایط عادلانه ای برای رقابت وجود ندارد و کاملا محرز است که تلاش هایی می شود تا پرسپولیس نتواند پنجمین قهرمانی متوالی خود را تکرار کند.

 

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱