به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۳۴۳
تعداد بازدید: ۳۲۹
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
پرونده کسب سهمیه کاراته کا‌ها برای حضور در بازی‌های المپیک از طریق سیستم رنکینگ بسته شد و ۳۲ کاراته کا از ۱۶ کشور موفق به کسب سهمیه شدند.

به گزارش میدان، رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک به پایان رسیده و فدراسیون جهانی رنکینگ المپیکی را با چندبار تغییر روی سایت ثبت کرد تا نفراتی که از این بخش موفق به کسب مجوز حضور در بازی‌های المپیک شده اند را معرفی کند.

 

هر چند مسابقات قهرمانی اروپا که روزهای پایانی اردیبهشت ماه در کرواسی برگزار می‌شود، در برخی اوزان از جمله ۷۵+ کیلوگرم تأثیر گذار است، ولی با نگاهی آماری به لیست نفراتی که سهمیه کسب کرده اند، مشخص می‌شود که تیم ملی ایران عملکرد درخشانی در میان بهترین تیم‌های دنیا دارد.

 

بر همین اساس ترکیه با ۵ سهمیه بیشترین سهمیه را در بین همه کشورها داشته و تیم‌های ایران و ایتالیا هم هر کدام با چهار سهمیه رتبه‌های بعدی را در اختیار دارند. چین سه سهمیه را کسب کرده و کشورهای اکراین، اسپانیا، مصر و آذربایجان نیز هر کدام دو سهمیه بدست آوردند. هنگ کنگ، آمریکا، صربستان، ونزوئلا، قزاقستان، فرانسه، آلمان و گرجستان نیز هر کدام یک سهمیه را خود اختصاص دادند.

 

مطابق با اطلاعات ثبت شده بر روی سایت فدراسیون جهانی تا اینجای سارا بهمنیار، حمیده عباسعلی، بهمن عسگری و سجاد گنج زاده چهار سهمیه ایران را به خود اختصاص داده‌اند.

 

مرحله نهایی رقابتهای کسب سهمیه المپیک ۲۱ تا ۲۳ خردادماه به میزبانی فرانسه در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان این فرصت را دارد که در دو وزن ۶۷- کیلوگرم مردان، ۶۱- کیلوگرم زنان، کاتای انفرادی مردان و زنان به ترتیب توسط امیر مهدیزاده، رزیتا علیپور، فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی چهار سهمیه دیگر کسب کند.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱