به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۳۸
تعداد بازدید: ۲۸
سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
سرمربی نفت آبادان مدعی است در صورت حمایت و جذب بازیکنان مدنظرش این تیم قادر خواهد بود در کورس دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان بجنگد.

به گزارش میدان، نفت آبادان در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر برای پرسپولیس به تساوی بدون گل دست یافت. سیروس پورموسوی، سرمربی نفت در خصوص این دیدار می‌گوید: بازی سختی برای شاگردانم بود و واقعا به آنها افتخار می کنم که در تمامی دقایق بازی با تمرکز بالا حریف قدرتمند خود را تحت تاثیر قرار دادند و عملکرد خوبی داشتند.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس نائب قهرمان آسیاست و مدعی اصلی قهرمانی این فصل محسوب می‌شود. با این حال ما شرایطی را در بازی شکل دادیم که آنها تنها چشم به بازی مستقیم داشتند و این یک برتری مناسب فنی برای ما محسوب می‌شود. با این حال علیرغم اینکه می توانستیم شرایط را برای برد هم فراهم کنیم، یک امتیاز هم خوب بود.

 

پورموسوی درباره جذب بازیکنان جدید در نیم فصل گفت: ما لیست خودمان را به مدیران باشگاه داده ایم اما طبیعی است که در این شرایط توان رقابت با تیم های مدعی و متمول را نداریم. با این حال اگر حمایت شود مطمئن هستم که قادر خواهیم بود همانند نیم فصل اول اتفاق خوبی رقم بزنیم و در جمع مدعیان حاضر باشیم تا هواداران نفت به این تیم افتخار کنند و خوشحال باشند.

 

سرمربی نفت در پایان گفت: مدیران استانی در چند مرحله قول هایی داده اند و ما همچنان منتظر این هستیم که شرایط برای این موضوع فراهم شود. قطعا در صورت تامین منابع مالی لازم و جذب بازیکنان مدنظر در کنار پرداخت مطالبات بازیکنان کنونی، قادر خواهیم بود به نتیجه خوبی در ادامه فصل دست پیدا کنیم. 

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۲