به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۱۶۸
تعداد بازدید: ۸۵
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹
از خلا زمانی برای آنالیز بازیکنان استفاده کردیم

اسکوچیچ: به صعود خوشبین هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: خیلی خوشبین هستم که با این بازیکنان و راهکار‌هایی که داریم با تیم ملی به جام جهانی صعود کنیم.

به گزارش میدان، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر با اشاره به یک سال گذشته اظهار داشت: در یک سال گذشته کرونا در سطح جهان به شکلی گسترده پخش شد و باعث شد مشکلات فراوانی برای تیم ملی به وجود بیاید و باعث شد تمرینات و بازی‌های تیم ملی بار‌ها به تعویق بیفتد. این مساله باعث شد برای حل مشکلات راه حل‌های زیادی را مورد بررسی قرار بدهیم. مشکلات باعث شده بود تا خلا زمانی زیادی برای تیم ملی به وجود بیاید. البته ما از این خلا‌ها برای آنالیز بازیکنان خودمان استفاده کردیم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد:در یک سال گذشته بازی‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم و حتی سفر‌های زیادی به داخل و خارج از کشور داشتیم، مثلا به بلژیک، کرواسی و روسیه سفر کردیم. علاوه بر این دو کمپ تمرینی را در بوسنی و ازبکستان برگزار کردیم. همچنین تصمیم داشتیم با تیم ملی مالی در ترکیه بازی کنیم، اما به خاطر کرونا این دیدار لغو شد.

وی درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی خاطرنشان کرد: از بازی با ازبکستان و بوسنی راضی هستیم، چون در این دو دیدار سیستم‌های مختلفی را مورد آزمایش قرار دادیم و بازیکنان به بهترین شکل ممکن در تغییرات صورت گرفته جواب دادند. همچنین در این ماه یک کمپ تمرینی در تهران داریم و قرار است با تیم ملی سوریه بازی کنیم. امیدوارم در این اردو راهکار‌های مختلفی را برای اجرای ایده‌های مد نظر پیدا کنم.
اسکوچیچ در پایان درباره احتمال صعود به جام جهانی تاکید کرد:من خیلی خوشبین هستم که با این بازیکنان و راهکار‌هایی که داریم با تیم ملی به جام جهانی صعود کنیم.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱