به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۲۲
تعداد بازدید: ۴۱
دوشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۹
رئیس فدراسیون هندبال گفت:اگر مسابقات جهانی هم لغو شده باشد قهرمانی آسیا هم برگرار نخواهد شد.

به گزارش میدان، علیرضا پاکدل در خصوص لغو مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا و انتخابی جهانی، عنوان کرد: ظاهرا از کنفدراسیون هندبال آسیا نامه‌ای ارسال شده که مسابقات لغو شده است. اگر مسابقات جهانی هم لغو شده باشد قهرمانی آسیا هم برگرار نخواهد شد.

وی افزود: این اتفاق خیلی به ضرر ما شد چرا که ۱۲ مرحله اردو داشتیم، یکی از تیم‌های آماده جوانان چند وقت اخیر بودیم، ۱۲ ،۱۳ بازی تدارکاتی برگزار کرده بودیم. الان هم تیم در یزد در تورنمنت بین‌المللی حضور دارد.

رئیس فدراسیون هندبال یادآور شد: وقتی سیدبندی اعلام شد، ژاپن و چین تایپه حضور نداشتند، بنابراین ما هم شانس مدال و هم جهانی شدن بودیم، خیلی زود تمرینات را شروع کردیم هر چند کرونا کمی وقفه انداخت اما اردوها پیگیری شد. اردوها فشرده و لیگ برگزار شد و من واقعا از این موضوع ناراحتم. یکی از دلایلی که لیگ را زود تمام کردیم به خاطر تیم جوانان بود. رویداد بزرگی را از دست دادیم.

وی درباره اینکه آیا تورنمنت یزد لغو می‌شود، عنوان کرد: تورنمنت یزد ادامه دارد فکر نمی‌کنم در دوران کرونا رشته‌ای مسابقات بین‌المللی داشته باشد. هیات یزد، وزارت امور خارجه تلاش کردند تا این مسابقه برگزار شود.

پاکدل با اشاره به لغو مسابقات نوجوانان، یادآور شد: برای نوجوانان هم ۱۴ اردو برگزار کردیم. هنوز در شوک این قضیه هستیم اما شرایط باعث شد تا فدراسیون جهانی تصمیم به لغو مسابقات بگیرد. آنهایی که سر لغو میزبانی ایران شیطنت کردند و فدراسیون را زدند، امروز باید به خودشان بیایند و به هوش باشند. اگر ما میزبان هم بودیم امروز لغو می‌شد. اگر میزبان بودیم باز هم مسابقات لغو می‌شد. در صورت میزبانی و لغو آن ضرر زیادی را متحمل می شدیم.

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۷