به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۳۳۵
تعداد بازدید: ۲۱
پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹
پیشکسوت استقلال با سرمربی جوان برای این تیم شانس موفقیت قائل است.

به گزارش میدان، بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال تهران برای آبی پوشان با فرهاد مجیدی شانس قهرمانی قائل است چون این سرمربی سابقه حضور روی نیمکت این تیم را داشته و اتحاد بازیکنان را به خوبی بلد است.

سال 99 برای استقلال با فکری به خوبی پیش نرفت؟

درست است این شروع خوب بود اما در ادامه فصل اتفاقاتی افتاد که باعث شد محمود فکری نتواند در استقلال بماند و با شروع نیم فصل دوم لیگ برتر مجبور شد از سمت خود استعفا بدهد. در استقلال انتظارات بالاست و همه توقع موفقیت از این تیم دارند، اما محمود فکری نه تنها در بحث نتیجه‌گیری موفق نبود نتوانست بازی‌های قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

انتظارات هواداران را چطور ارزیابی می‌کنید؟

هواداران استقلال چند سالی است طعم قهرمانی را نچشیده‌اند و لحظه‌شماری می‌کنند تا تیم محبوبشان به موفقیت برسد. استقلال در روزهای ابتدایی استراماچونی نتیجه نمی‌گرفت اما خوب فوتبال بازی می‌کرد و روند این تیم حکایت از این داشت که آنها در آینده به موفقیت خواهند رسید. امیدوارم همه حامی تیم باشند تا به موفقیت برسیم.

فرهاد مجیدی می‌تواند در استقلال موفق باشد؟

انتخاب خوبی صورت گرفت و اثرات این انتخاب در این 3 بازی نشان داده شد. مجیدی شناخت خوبی از نفرات این تیم دارد زیرا با آنها کار کرده است، با آمدن مجیدی، یک شوک مثبت به استقلال وارد شد.

برای تیم شانس قهرمانی قائل هستید؟

قطعا استقلال می‌تواند قهرمان شود. ما قهرمانی را از دست نداده‌ایم و فاصله کمی با صدر جدول داریم که قابل جبران است. به طور حتم با آمدن مجیدی و یک دست شدن اعضای هیئت مدیره و حمایت از مجیدی، استقلال می‌تواند نتایج خوبی کسب کند.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷