به روز شده در: ۱۰:۲۸ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۳۴۶
تعداد بازدید: ۲۳
دوشنبه ۰۲ فروردين ۱۴۰۰
یورگن کلوپ تقابل مجدد با رئال مادرید را جالب می داند و معتقد است که کل تیم های حاضر در رقابت قدرتمند هستند.

به گزارش میدان، سرمربی لیورپول در مصاحبه با وب سایت این باشگاه در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و تقابل با رئال مادرید صحبت کرد. به گزارش طرفداری، یورگن کلوپ در این مصاحبه در مورد تقابل با رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی گفت:

هیجان انگیز است، هیجان انگیز. مشخصاً قرعه سختی است اما من مشکلی با آن ندارم چون اگر به تمام تیم های حاضر در رقابت نگاه کنید، با خود می گویید «خدای من» چون تمام آن ها قدرتمند هستند و کیفیت زیادی دارند. من واقعاً مشتاقانه منتظر فرا رسیدن این بازی ها هستم. فقط حدود دو سال از تقابل ما با رئال مادرید می گذرد و آن شب، شب سختی برای ما بود. بنابراین فرصت بازی مجدد مقابل آن ها بسیار جالب است.
می دانم که این مرحله متفاوتی نسبت به تقابل قبلی مان است و ما نمی دانیم که کجا بازی خواهیم کرد و این چیزها اما همه چیز خوب است و مشکلی نیست. اگر قرار باشد در بوداپست بازی کنیم، خوب است. مشکلی با آن نداریم. امیدواریم که بازی خانگی مان را در آنفیلد برگزار کنیم که این نیز عالی خواهد بود. بنابراین چیز بدی وجود ندارد و واقعاً نمی توان چیز بدی گفت. همه چیز خوب و جالب است.
در زمان حضورم در دورتموند، تقابل با آن ها کمی شبیه به این بود که هر وقت قرعه کشی برای مرحله گروهی یا هر چیز دیگری انجام می شد، ما به آن ها می خوردیم. در مرحله گروهی مقابل آن ها قرار می گرفتیم، در مراحل حذفی هم همین طور. یا آن ها یا آرسنال، یکی از این قرعه ها همیشه به ما می خورد. الان با لیورپول، ما فقط یک بار مقابل رئال مادرید قرار گرفتیم اما بله، این تقابل همیشه سخت است.
فکر می کنم اولین باری است که مقابل آن ها قرار می گیرم و کریستیانو رونالدو آن جا نیست. اما خب مشخصاً راموس، واران، کروس، مودریچ، کاسمیرو، کارواخال و بنزما هنوز در رئال مادرید هستند. و چندین بازیکن جوان و آینده دار نیز در رئال مادرید حضور دارند. باز هم می گویم، من مشتاقانه منتظر فرا رسیدن این بازی هستم.
عدم تقابل با یک تیم انگلیسی؟

فکر می کنم همه ما مثل هم هستیم؛ برای مثال، بایرن مونیخ هم نمی خواهد به دورتموند بخورد چون آن ها از یک کشور هستند و برای ما هم منچسترسیتی و چلسی بودند. تا زمانی که بشود از چنین تقابلی دوری می کنیم اما جدای از این ها، مشخص بود که ما به حریفی قدرتمند برخورد خواهیم کرد.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱