به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۳۵
تعداد بازدید: ۳۲
سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: هزینه‌های اعزام به مسابقات بین المللی نسبت به قبل از کرونا سه برابر شده است.

به گزارش میدان، فضل الله باقرزاده در مورد برگزاری لیگ برتر در فصل جاری گفت: هرچند تیم‌های ما به خاطر کروناکمتر شدند، اما کیفیت بهتر شد و بهترین‌های ایران در لیگ حضور پیدا کردند. فدراسیون هم سنگ تمام گذاشت و تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شد. از سوی دیگر ورزشکاران هم هرچند کم، اما منتفع شدند و به درآمدی رسیدند.

وی در مورد اینکه آیا امکان لغو برگزاری جام جهانی مجارستان هم وجود دارد یا خیر، گفت: بعید می‌دانم این مسابقات لغو شود. میزبان برنامه‌ریزی کرده است و ورزشکاران از سه روز قبل وارد قرنطینه می شوند. هر ورزشکار در یک اتاق است و با وجود اینکه فدراسیون جهانی حمایت می‌کند اما باز هم هزینه‌های ما افزایش زیادی دارد.

رئیس فدراسیون شمشیربازی با اشاره به افزایش هزینه‌های اعزام عنوان کرد: قبل از این سه ورزشکار ما در یک اتاق اسکان داده می‌شدند و شبی۱۰۰ تا ۱۵۰ یورو پرداخت می‌کردیم الان هر ورزشکار باید در یک اتاق باشد و برای هر اتاق باید شبی ۱۰۰ تا ۱۵۰ یورو بپردازیم و این نشان می‌دهد که هزینه‌ها سه برابر شده است‌. اگر پیش از این در بوداپست چهار هزار یورو هزینه می‌کردیم الان به ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو رسیده است.‌

باقرزاده افزود: تیم ما باید در آخرین مرحله جام جهانی سابر در بوداپست حضور داشته باشد. درست است که ما سهمیه المپیک گرفتیم اما ملی پوشان  نیاز به مسابقه دارند و یک سال است جز لیگ هیچ مسابقه‌ای نداشته اند.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۲