به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۴۴۴
تعداد بازدید: ۱۰
سه‌شنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۰
قهرمان ۷ دوره فرمول یک جهان گفت که برای قهرمانی در بحرین چالش زیادی با مکس وراستاپن داشت.

به گزارش میدان، فصل جدید فرمول یک یکشنبه به میزبانی بحرین آغاز شد که لوئیس همیلتون دارنده هفت عنوان قهرمانی جهان موفق شد در سکوی نخست قرار بگیرد.

وی درباره این قهرمانی اظهارداشت: در ابتدا باید بگویم بعد از مدت‌ها تماشاگران را می‌بینم. من برای هواداران بسیار خوشحالم که آنها هیجان زده شدند، این چیزی است که همه طرفداران مدت‌ها آن را می‌خواستند.

وی افزود: مسابقه سختی بود، می‌دانستیم سخت خواهد بود اما باید مکس وراستاپن را برای متوقف کردن تحت پوشش قرار می‌دادیم. البته ما خوش شانس بودیم که مکس در پیچ ۴ بسیار دور گرفت اما این اتفاق دیگر تکرار نمی‌شود، من کاملاً مطمئن هستم بنابراین باید کارهای بهتری انجام دهیم.

همیلتون با اشاره به چالشی که با وراستاپن داشت، خاطرنشان کرد: من می‌دانستم که او مرا خواهد گرفت و فکر کردم که عقب نگه داشتن او غیرممکن است. این یکی از سخت‌ترین مسابقاتی بود که داشته‌ام. من عاشق این چالش هستم و امیدوارم مسابقات بیشتری به این شکل با مکس داشته باشم.

قهرمان ۷ دوره جهان یادآور شد: ما باید باهوش‌تر باشیم و مسابقات را آنالیز کنیم با این واقعیت که در حال حاضر سریعترین ماشین را نداریم اما این برای من خوب است.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷