به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۴۵۰
تعداد بازدید: ۱۴
سه‌شنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۰
ژاپنی‌ها قصد دارند تنها به مسئولان و همراهان خاص کاروان‌های ورزشی اجازه ورود به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ را بدهند.

به گزارش میدان، در حالی که اخیراً کمیته بین‌المللی المپیک (IOC)، کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) و مسئولان برگزاری مسابقات بازی‌های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو به طور مشترک تصمیم گرفتند که در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، این مسابقات بدون حضور تماشاگران خارجی و تنها با حضور تماشاگران محلی برگزار شود، حالا خبر می‌رسد که IOC تصمیم گرفته است تا تعداد مسئولان و همراهان کاروان‌های ورزشی را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

خبرگزاری «کیودو» ژاپن براساس اخباری که از منابع آگاه به دست آورده خبر داد، هیئت اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک روز جمعه تصمیم گرفته است تنها برای افرادی که در بازی‌های المپیک توکیو نقشی اساسی و مؤثر دارند، مجوز حضور در این بازی‌ها را صادر کند. IOC خبر داده که این سیاست در پی درخواست مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک 2020 در نظر گرفته شده است و براین اساس تعداد حضور مسئولان، اسطوره‌های المپیک و میهمانان همراه کاهش قابل‌توجهی خواهد یافت.

براساس این گزارش؛ مسئولان برگزاری بازی‌های المپیک 2020 توکیو در نظر دارند تعداد مسئولان و شرکت‌کنندگان در این بازی‌ها به غیر از ورزشکاران را به نیم برسانند. پیش از این انتظار می‌رفت حدود 90 هزار نفر از خارج وارد کشور ژاپن شوند که شامل حدوداً 30 هزار ورزشکار، مربی و اعضای تیم‌ها می‌شود. انتظار می‌رود این تصمیم IOC برای کاهش مسئولان و همراهان کاروان‌های ورزشی تأثیری روی این 30 هزار نفر (11 هزار ورزشکار المپیکی و چهار هزار ورزشکار پارالمپیکی) نداشته باشد.


طبق ادعای «کیودو»؛ در واقع این کاهش شرکت‌کنندگان در بازی‌های المپیک 2020 درباره مسئولان IOC، IPC، کمیته‌های ملی المپیک کشورهای عضو، فدراسیون‌های ملی و شوراهای المپیک اجرایی خواهد شد. افرادی هم که با فدراسیون‌های ورزشی و رسانه‌های بین‌المللی در ارتباط هستند و البته میهمانانی که اسپانسرها دعوت می‌کنند نیز تحت‌تأثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷