به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۴۷۷
تعداد بازدید: ۱۱
چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی شاگرد آرژانتینی چند سال گذشته اش را بازیکنی غیرقابل جانشینی معرفی کرد.

به گزارش میدان، پپ گواردیولا از «سرخیو آگوئرو» تجلیل کرد. او از شاگردش که در تابستان آبی های آسمانی را ترک می کند تعریف کرد. به همین خاطر او را بازیکنی غیرقابل جانشین در منچسترسیتی معرفی کرد.

مهاجم 32 ساله آرژانتینی بعد از یک دهه فعالیت در تیم دوم شهر منچستر، در تابستان به صورت رسمی آن را ترک می کند.

پپ در مورد بازیکنش گفت:ما هنوز 2 ماه وقت داریم و امروز در جلسه تمرینی دیدم که سرخیو چقدر درخشان است و چقدر مصمم و جدی کار می کند. واقعا نمی توان جانشینی برایش پیداکرد. اصلا برای مربی مثل من، راحت نیست که بتوانم بعد از انجام بیش از 360 بازی و زدن بیش از 250 گل برایش بازیکنی جایگزین پیداکنم.

گواردیولا که با اسکای اسپورت مصاحبه کرد، افزود:از نظر من سرخیو،  اسطوره و مهاجمی برتر است که در این سال ها به منچسترسیتی کمک کرد و غیرقابل جایگزین در روح، قلب و مغز هواداران خواهد بود.

پپ تصریح کرد:او انسانی فوق العاده است و من اطمینان دارم که همچنان روحیه جنگندگی دارد . او قادر است همچنان 2، 3 ، 4 یا 5 سال دیگر با قدرت فعالیت کند.

آگوئرو که از سال 2011 در خدمت منچسترسیتی است، در مدت یک دهه حضورش برای سیتیزن ها، عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاهش را کسب کرد و بیش از 10 مقام قهرمانی به دست آورد.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷