به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۴۸۷
تعداد بازدید: ۲۴۱
چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشورمان از نزدیک در روند آماده سازی این تیم قرار گرفت.

به گزارش میدان، مهین فرهادی‌زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری بانوان کشورمان از نزدیک در روند آماده سازی این تیم قرار گرفت.

در این بازدید که خانم منظمی نایب رئیس امور بانوان فدراسیون و محسن بیرانوند دبیر فدراسیون نیز حضور داشتند، ملی‌پوشان وزنه‌برداری در حضور فرهادی‌زاد تمرینات خود را پی گرفتند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه امکانات و ظرفیت‌ها در فدراسیون وزنه برداری برای بانوان و آقایان به یک اندازه و متوازن توزیع شده، از مدیریت فدراسیون در این زمینه قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه بانوان وزنه بردار ایرانی نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته اند، افزود: باتوجه به برنامه ریزی‌هایی که در زمینه توسعه ورزش بانوان در فدراسیون وزنه برداری صورت گرفته، شاهد هستیم که بانوان علاقه‌مند با پیشرفت خوبی روبرو بوده اند. امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد موفقیت بیشتر این عزیزان در عرصه‌های داخلی و بین المللی باشیم.

فرهادی زاد با تاکید براینکه بانوان وزنه بردار از حاشیه‌ها به دور هستند وفعالیت‌های خود را برموفقیت‌های ورزشی متمرکز کرده اند، گفت: خوشبختانه دختران ورزشکار ما با علاقه به تمرینات خود ادامه می‌دهند و با دوری از حاشیه‌ها برای موفقیت در این رشته تلاش می‌کنند.

در این بازدید بیرانوند دبیر فدراسیون و خانم منظمی نایب رئیس امور بانوان فدراسیون گزارشی از عملکرد و نحوه تمرینات تیم ملی بانوان ارایه کردند.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷