به روز شده در: ۱۹:۱۰ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۵۳۳
تعداد بازدید: ۲۰۷
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید؛ آنقدر به توانایی‌های خودش ایمان دارد که مطمئن است برابر هر حریفی قادر به ارائه بهترین بازی‌‌‌هایش است.

به گزارش میدان، کیلیان امباپه مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید هر بار که به زمین بازی می‌رود به خودش می‌گوید که بهترین است و اطمینان دارد که مقابل هر حریفی قرار بگیرد توانایی ارائه بهترین عملکردش را دارد.

امباپه در گفت‌و‌گو با نشریه اکیپ فرانسه اظهار داشت: من همیشه به خودم می‌گویم که بهترین هستم، چون وقتی چنین تعریفی از خودم انجام می‌دهم، هیچ محدودیتی برای انگیزه‌‌ام جهت ارائه بهترین بازی‌ام قائل نمی‌شوم.

امباپه 22 ساله با تأکید بر اینکه رویکرد و سبک بازی‌اش در مصاف با بازیکنانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین یک دهه اخیر فوتبال اروپا تغییر نمی‌کند، اذعان داشت: من باید بگویم که آنها بهترین‌های فوتبال هستند و تا الان هم هزاران موفقیت و دستاورد بیشتر از من داشته‌اند. شما باید انگیزه جابجا کردن کوه‌ها را داشته باشید. بعضی از مردم اهمیت اعتماد به نفس را درک نمی‌کنند اما شما باید بدانید که وقتی روزهای خوبی را تجربه نمی‌کنید، هیچ‌کسی نیست که به شما بگوید قوی هستید، پس این خودتان هستید که باید به خودتان انگیزه و قدرت بدهید.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱