به روز شده در: ۱۰:۲۸ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۵۶۰
تعداد بازدید: ۲۲۲
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
تیم فوتبال میلان در یک بازی خانگی از هفته بیست‌و‌نهم سری A مقابل سامپدوریا به تقسیم امتیازها رضایت داد.

به کزارش میدان، در آغاز هفته بیست‌و‌نهم سری A ایتالیا، امروز (شنبه) تیم فوتبال میلان پذیرای سامپدوریا بود که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت.

در این بازی که میلان در حالی به تقسیم امتیازات رضایت داد که سامپدوریا از دقیقه 59 با اخراج آدرین سیلوا 10 نفره به کارش ادامه داد. گل نخست این بازی در دقیقه 57 توسط فابیو کوالیارلا به ثمر رسید. سامپدوریا با این گل تا دقیقه 87 پیش بود تا اینکه ینس پیتر هاگ گل تساوی را برای میلانی‌ها به ثمر رساند.

با این نتیجه میلان 60 امتیازی شد و فاصله‌اش را با یوونتوس رده سومی که دو بازی کمتر انجام داده است به 5 امتیاز افزایش داد و اختلاف خود با اینتر صدرنشین که آن هم 27 بازی انجام داده به 5 امتیاز کاهش داد. سامپدوریا هم 36 امتیازی شد اما همچنان در رده دهم جدول قرار دارد.

امروز 9 بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که در مهترین آنها ناپولی از ساعت 17:30 به وقت تهران میزبان کروتونه است، همزمان لاتزیو از اسپتزیا پذیرایی می‌کند و رم در خانه ساسولو به میدان می‌رود. همچنین از ساعت 20:30 یوونتوس در دربی دلاموله میهمان تورینو خواهد بود و در آخرین بازی هم از ساعت 23:15 اینتر میهمان بولونیا است.

 

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱