به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۵۷۳
تعداد بازدید: ۱۰
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: انتظار داشتم در بازی امروز مقابل تراکتور به پیروزی برسیم، اما قسمت ما نبود.

به گزارش میدان، محمد ربیعی بعد از تساوی مقابل تراکتور در نشست خبری، اظهارداشت: در ابتدا سال نو را به همه تبریک می‌گویم. به خاطر اینکه روز گذشته به کنفرانس خبری نرسیدم عذرخواهی می‌کنم. به خطیبی و همین طور تیم خودم خسته نباشید می‌گویم. بازی پیچیده فنی بود. از موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم نشد استفاده کنیم و ۲ دروازه خالی را گل نکردیم، اما سعی کردیم بازیکنان تراکتور را کنترل کنیم. البته موقعیتی هم به حریف دادیم.

وی افزود: به هر حال برای تیم ما که دور رفت برابر استقلال و گل‌گهر شکست خورده بود بازی بدی نبود چرا که توانستیم از آن‌ها امتیاز بگیریم. انتظار داشتم در بازی امروز به پیروزی برسیم، اما قسمت ما نبود.

سرمربی مس درباره اینکه با وجود بازیکنان با تجربه در خط حمله مس در بازی خارج از خانه به تساوی رسیدید، با توجه به بقای این تیم در لیگ آیا در ادامه به بازیکنان جوان فرصت می‌دهید، گفت: ما امروز در ترکیب اصلی هومن ربیع‌زاده را داشتیم که بازیکن جوانی است، سعی می‌کنیم اتفاقات این چنینی را هم داشته باشیم. با توجه به نزدیکی تیم‌ها در لیگ برتر و با توجه به هدف‌گذاری، مبارزه ما تا روز آخر ادامه دارد. اگر در سبک‌هایی موفق شدیم به خاطر تمریناتی است که روی برخی فاکتور‌ها داریم.

ربیعی عنوان کرد: در سال جدید امیدوارم همه کشور از شر ویروس منحوس رهایی یابد تا مردم به راحتی زندگی کنند. از میهمان‌نوازی مردم تبریز تشکر می‌کنم. من در شهر‌های ترک‌زبان کار کرده‌ام و به آذری زبان‌ها ارادت دارم. برای تیم تراکتور در لیگ قهرمانان نیز موفقیت آرزو می‌کنم. همچنین امیدوارم سیستم رادیویی داوران نیز درست شود.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷