به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۵۷۶
تعداد بازدید: ۳۳
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:در هیچ مسابقه‌ای به اندازه بازی مقابل صنعت نفت موقعیت خلق نکردیم.

به گزارش میدان،  مجتبی حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: جا دارد برای این بازی فداکارانه از بازیکنانم تشکر کنم. از اول تا آخر بازی مسلط بر بازی بودیم. در هیچ مسابقه‌ای در این فصل به اندازه این بازی خلق موقعیت نکرده بودیم؛ اما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. یک بر صفر همیشه نتیجه‌ای خطرناکی است، اما خدا را شکر با یک بازی مقتدرانه پیروز شدیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم از سوم فروردین 1400 تمرینات پرفشاری انجام دادیم و بازیکنان با دل و جان برای تیم کار کردند و این برد را به هواداران و کارگران خوب ذوب آهن تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: اردوی 5 روزه‌ای داشتیم که 9 جلسه تمرین کردیم و یک بازی تدارکاتی هم داشتیم. چون زمانی که به تیم اضافه شدم زمانی برای تمرین نداشتیم و 5 روز یکبار بازی می‌کردیم و اکنون ایده‌مان در فوتبال را به بازیکنان گفته‌ایم و بعد از این مسابقه 12 روز فرصت داریم. چون تیم از نظر بدنی کمی عقب بود و می‌توانیم در این مدت تمرینات خوبی داشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد:بازی سختی مقابل نفت داشتیم حریف تیم با کیفیتی بود و کادرفنی قوی دارد و حق‌مان بود که برنده شویم و توانستیم این پیروزی را به دست بیاوریم و امیدوارم امتیاز‌های که در نیم فصل اول از دست دادیم با تلاش دست جمعی و حمایت هواداران بتوانیم تیم را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷