به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۵۸۳
تعداد بازدید: ۲۷۰
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: داور هر دو تیم را عصبی کرد، وقت آن رسیده که فدراسیون فوتبال از داوران جوان کمتر استفاده کند، زیرا آن‌هایی که شایسته قضاوت در لیگ برتر هستند مشخص شده اند.

به گزارش میدان،  سید سیروس پورموسوی بعد از شکست یک بر صفر مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار داشت: نیمه اول متاسفانه در حد نام نفت آبادان نبودیم، در نیمه دوم بازی قابل قبولی انجام دادیم و با تعویض‌ها و صحبت‌هایی که انجام دادیم خوب بودیم بازی قابل قبولی انجام دادیم. در بازی‌های بزرگ یک اشتباه کافی است تا امتیاز را از دست بدهیم و در نیمه اول اشتباه‌های زیادی داشتیم، اما در نیمه دوم می‌توانستیم برنده باشیم.

وی با انتقاد از تیم داوری گفت: از تیم داوری هم گلایه دارم. وقت آن رسیده که فدراسیون فوتبال از داوران جوان کمتر استفاده کند، زیرا آن‌هایی که شایسته قضاوت در لیگ برتر هستند مشخص شده اند. بعد از اینکه بازی‌ها حساس شده است انتظار داریم کمیته داوران از داوران باتجربه‌تر استفاده کند.

پورموسوی ادامه داد: در یک صحنه داور به من اخطار داد. نیمکت حریف هم به داور معترض شد اعتراض‌هایش به حق بود. در برخی از صحنه‌ها نمی‌دانم داور می‌خواست چه کسی را راضی کند؟ چون هم تیم برنده و هم تیم بازنده ناراضی بودند در صحنه‌ای که به من کارت زرد داد اگر کارشناسان بگویند من اشتباه کردم از کمیته داوران عذرخواهی می‌کنم. شهامت این کار را دارم. داور در حد این مسابقه نبود، اشتباهات تاثیرگذار نداشت، اما با برخی سوت‌هایش تیم ما را عصبی کرد و کادر فنی هر دو تیم معترض بودند. این بازی برای ما و ذوب آهن حساس بود. این باعث شد که تشنج در بازی ایجاد شود و کادرفنی هر دو تیم معترض شوند.

سرمربی نفت اظهار داشت: به حسینی و باشگاه ذوب آهن بابت این برد تبریک می‌گویم. در ابتدای صحبت‌هایم کمی عصبی بودم.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷