به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۵۹۰
تعداد بازدید: ۱۵۸
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
مدیر رسانه‌ای باشگاه پیکان درباره تعویض پنجم این تیم که شائبه‌هایی را به همراه داشت توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش میدان، در جریان دیدار امشب استقلال و پیکان که با تساوی بدون گل به اتمام رسید اتفاقی رخ داد که شائبه‌هایی را درباره نحوه تعویض تیم میهمان و انجام شدن تعویض‌های این تیم در 4 زمان مختلف به وجود ‌آورد.

بر همین اساس امیر صادقی پناه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اشاره به این موضوع اظهار داشت: تیم ما تا دقیقه 89 از سه تعویض خود در دو زمان مختلف استفاده کرده بود و تا آن لحظه 3 بازیکن تعویضی به زمین رفته بودند. قبل از آن دقیقه نام امیرحسین جولانی و علی عبدالله‌زاده به عنوان نفرات تعویضی در اختیار داور چهارم قرار دادیم تا این دو بازیکن به عنوان نفرات چهارم و پنجم تعویضی پیکان وارد زمین شوند.

وی ادامه داد: حتی برگه تعویض این دو بازیکن هم یکسان بود و نام آنها در یک برگه نوشته شده بود. نام آنها را برای اعلام تعویض به داور چهارم و ناظر دادیم. مصطفی بینش(داور چهارم) ابتدا امیرحسین جولانی را به زمین فرستاد، اما داور وسط اجازه نداد علی عبدالله زاده همزمان با این بازیکن وارد زمین شود.

مدیر رسانه تیم پیکان تصریح کرد: پس از لحظاتی تیم داوری متوجه اشتباه خود شد. حتی داور چهارم از کادر فنی پیکان عذرخواهی کرد. بعد از آن علی عبدالله زاده به زمین رفت. پیکان به هیچ عنوان از 4 زمان برای تعویض استفاده نکرد بلکه در سه زمان مختلف تعویض‌هایمان را انجام دادیم ولی اشتباه داور چهارم و ناهماهنگی وی با مسئول برگزاری بازی و داور وسط این شائبه را به وجود آورد.

 

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷