به روز شده در: ۱۳:۵۳ چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بازیکنان پرسپولیس ناراضی از پاداش‌های دریافتی

بازیکنان پرسپولیس ناراضی از پاداش‌های دریافتی

بازیکنان تیم پرسپولیس از پاداشی که دریافت کردند ناراضی هستند.

نظرات: ۰بازدید: ۱۳۲۱
۵۹۸
تعداد بازدید: ۳۳۹
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی سخت و سنگینی مقابل سایپا داریم و باید حریف را دست بالا بگیریم.

به گزارش میدان، محرم نویدکیا درباره دیدار سپاهان با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا سال ۱۴۰۰ را خدمت همه مردم کشورم تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی برای آنها باشد و این مریضی از بین برود تا همه بتوانند لبخند بزنند و از زندگی شان لذت ببرند. امیدوارم همه در سال جدید خوب، خوش و سلامت باشند.

وی افزود: واقعیت این است سایپا تیم خیلی خوبی است و جوان های خوبی دارد که با انگیزه هستند. شاید شرایط شان در طول فصل خیلی ایده آل نبوده است اما دلیل براین نمی شود که بازی راحتی داشته باشیم. واقعیت این است سایپا در نیم فصل اول هم نشان داد همیشه مقابل تیم های بزرگ فوتبال خیلی خوبی بازی کرده است و توانست از همه آنها امتیاز بگیرد. حتی از خود ما در اصفهان امتیاز گرفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: قطعا بازی خیلی سنگین و سختی داریم و بچه ها می دانند اگر خوب بازی نکنند و با تمرکز صد در صد وارد این مسابقه نشویم امکان دارد امتیاز نگیریم. به همین دلیل باید سایپا را خیلی دست بالا بگیریم. کادرفنی حریف در این یکی دو سال سعی کرده با جوان ها کار کند و این کار را خوب بلد است. این می تواند برای هر تیمی از جمله برای سپاهان خطرناک باشد. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام داده و از این مسابقه امتیاز کسب کنیم.

نویدکیا درباره نفرات غایب سپاهان مقابل سایپا گفت: خدا را شکر محروم اخطاری نداریم اما از لحاظ مصدومیت شایان مصلح را مانند چند هفته گذشته در اختیار نداریم. روی مچ محمدرضا خلعتبری هم دو روز قبل آسیبی ایجاد شد که امروز و فردا باید دید به کجا می رسد. اگر توانست به تیم کمک کند خوب است و اگر نتوانست ان شالله از بازی های بعدی. مصدوم دیگری نداریم و خدا را شکر وضعیت مان خوب است.

ارسال نظر
واکنش سرپرست استقلال به شایعه مصدومیت مجیدی

واکنش سرپرست استقلال به شایعه مصدومیت مجیدی

سرپرست تیم استقلال تهران به شایعه مصدومیت فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.

نظرات: ۰بازدید: ۹۴۰