به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۶۲۰
تعداد بازدید: ۴۱۶
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید رئیس جدید فدراسیون فوتبال باید نسبت به اتفاقاتی که رقم می‌خورد نگاه آگاه‌تری داشته باشد.

به گزارش میدان، آندرانیک تیموریان در پاسخ به این سوال که تمایل دارد دوباره به فوتبال برگردد یا خداحافظی کرده است، گفت: شرایط بدنی من خوب است و وضعیت مطلوبی دارم. با چند تیم هم صحبت کردم و در ماه‌های آینده باید ببینم اگر شرایط مهیا باشد، مجددا به فوتبال برمی‌گردم.

او درخصوص شایعات مبنی بر حضورش در تیم چوکا همینطور گفت: نه، من نمی‌خواهم درباره این صحبت کنم و واقعا هم متوجه نشدم چه کسی چنین شایعه‌ای را مطرح کرد. من همان روز هم تکذیب کردم و بعضی از آقایان صحبت کردند که صحت نداشت.

تیموریان درخصوص انتخابات فدراسیون فوتبال بیان کرد: امیدوارم که آقای خادم یک مقدار آگاه‌تر درباره اتفاقاتی که در فوتبال ما رقم می‎‌خورد، اقدام کنند و غربالگری لازم را در قبل فوتبال ایران انجام بدهند؛ چه تیم‌هایی که خصوصی هستند و چه تیم‌هایی که دولتی اداره می‌شوند. مجدد بتوانیم یک فوتبال خیلی خیلی پاک‌تر را در سال‌های آینده ببینیم. این جزو الزامات موفقیت فوتبال است و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد.

بازیکن سابق تیم ملی همچنین درباره عدم انتخاب علی کریمی اظهار داشت: علی آقا یکی از افتخارات فوتبال ایران هستند و اینکه از قبل معلوم بود که ایشان رئیس فدراسیون نمی‌شوند. به نظرم ریسک کردند و البته همیشه ریسک‌های بزرگ می‌تواند یک آدم را در زندگی موفق کند. علی آقای کریمی هم جزو چنین شخصیت‌هایی در فوتبال ایران هستند.

کاپیتان سابق استقلال درباره شانس تیم ملی برای حضور در جام جهانی قطر عنوان کرد: ما دعا می‎‌کنیم که تیم ملی به جام جهانی صعود کند. واقعا کدام ایرانی وجود دارد که علاقه نداشته باشد تیم ملی به جام جهانی صعود کند؟ شرایط خیلی سخت است و مانند سال 2014 وضعیت سختی داریم. امیدوارم که با چند لژیونر خوبی که داریم در کنار سایر بازیکنان این اتفاق قشنگ رخ بدهد.

احتمال دارد مربی شوید؟ تیموریان در این خصوص گفت: بسیار زیاد به دنبال این هستم. برای همین هم به دنبال کلاس‌های مربیگری رفتم. مدرک B را دریافت کردم و برای کلاس‌های A هم ثبت نام کردیم که به دلیل پاندمی کرونا کلاس‌ها برگزار نشد.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷