به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۶۲۲
تعداد بازدید: ۴۵۳
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
طبق ادعای یک رسانه اسپانیایی ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برای چندمین بار به تیم سابقش برای بازگشت به نوکمپ چراغ سبز نشان داده است.

به گزارش میدان،نشریه «آرا» کاتالونیا مدعی شد که نیمار بار دیگر روند مذاکراتش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را متوقف کرده چرا که هنوز امیدوار است که مسیر بازگشتش به بارسلونا هموار شود.

با انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید باشگاه بارسلونا بسیاری از بارسلونایی‌های فعلی و سابق نسبت به بهبود اوضاع باشگاه امیدوار شده‌‌اند و نیمار هم ظاهراً خوشبین است که رئیس جدید شرایطی برای بازگشت وی به نوکمپ مهیا کند. در همین حال خوان لاپورتا هم هرگز احتمال بازگشت نیمار را رد نکرده است.

طبق ادعای نشریه آرا، نیمار در حالی به بازگشت به بارسلونا امید دارد که تنها یک سال دیگر به قراردادش با پاریسی‌ها باقی مانده است. در واقع PSG‌ باید در این مدت نظر او را برای تمدید قرارداد جلب کند وگرنه تابستان سال 2022 بدون اینکه چیزی از بابت فروش او کسب کند، این بازیکن برزیلی را از دست خواهد داد.

چند روز پیش نیز آندره کوری، یکی از افراد نزدیک و مورد اعتماد نیمار مدعی شده بود که نیمار و مسی فصل آینده در کنار هم بازی خواهند کرد اما نه در پاری‌سن‌ژرمن بلکه در بارسلونا. در همین حال نشریه کاتالان نوشته که پینی زاهاوی، مدیربرنامه‌های نیمار که سال 2017 او را به پاری‌سن‌ژرمن برد، یک ماه پیش با خوان لاپورتا ملاقاتی داشته که در آن علاوه بر صحبت درباره انتقال داوید آلابا مدافع میانی اتریشی بایرن مونیخ به بارسلونا، درباره بازگشت نیمار به نوکمپ هم صحبت‌هایی انجام شده است

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷