به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۶۴۳
تعداد بازدید: ۱۷۷
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
کریم انصاری فرد در شب شکست تحقیرآمیز آ.اک مقابل صدرنشین لیگ یونان هم گلزنی کرد و هم با اسکورت پلیس از ورزشگاه خارج شد.

به گزارش میدان، شب گذشته در چارچوب رقابت‌های سوپرلیگ یونان آ.اک آتن در خانه مقابل المپیاکوس شکست تحقیرآمیز 5 بر یک را تجربه کرد.

کریم انصاری فرد در این مسابقه از ابتدا در زمین حضور نداشت ولی توانست از نیمه دوم و پس از اینکه آ.اک 4 بر صفر از حریف عقب بود، به میدان بیاید. او در دقیقه 88 تنها گل آ.اک را به ثبت رسانید. این گل ابتدا توسط کمک داور آفساید اعلام شد ولی ویدیوچک به یاری ستاره ایرانی آمد و این گل با بررسی VAR مورد پذیرش قرار گرفت.

البته گل انصاری فرد هم نتوانست ناراحتی شکست آ.اک را کاهش دهد و این بازیکنان مجبور شدند پس از پایان بازی به همراه اسکورت پلیس از ورزشگاه خارج شوند. گازتا یونان نوشت که همه بازیکنان همزمان با خودروهای شخصی خود به دلیل حفاظت با اسکورت پلیس از ورزشگاه خارج شدند.

پس از این مسابقه البته آ.اک آتن از طرفداران در پیامی عذرخواهی کرد.

آ.اک اکنون در جدول لیگ یونان با 48 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و برای صعود به لیگ اروپا کار سختی پیش رو دارد. المپیاکوس با 73 امتیاز صدرنشین است و قهرمانی را در انتظار دارد و پس از آن آریس با 54 امتیاز، پائوک با 50 امتیاز و پاناتیانکوس 49 در رده‌های دوم تا چهارم در پی رسیدن به رقابت‌های اروپایی هستند.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷