به روز شده در: ۱۹:۱۰ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۶۴۵
تعداد بازدید: ۲۳۳
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از برد مقابل برایتون ابراز رضات کرد.

به گزارش میدان، شب گذشته در ادامه مسابقات هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در الدترافورد 2 بر یک برایتون را شکست داد.

اوله گونار سولسشر در مورد برد سخت تیمش بعد از بازی گفت:رویارویی با برایتون همیشه دشوار است. ما قبل از این رویارویی نتایج خوبی کسب کردیم و برای کسب نتیجه در این بازی مجبور شدیم سختی زیادی را تحمل کنیم.

وی افزود:دنی ولبک در زمانی که مربیگری را شروع کردم، ذخیره بود. او استعداد بزرگی است. دیدن او در بازی با تمام مصدومیت های که دیده، بسیار عالی است.

سولسشر ادامه داد:ما روی گل حریف، توپ را بی دلیل از دست دادیم.البته واکنش دین هندرسون خوب بود. در مورد گل راشفورد هم معتقدم نتیجه تلاش روی یک توپ بلند بود. برای برونو فرناندس عالی بود که چنین پاسی دهد. راشفورد هم با آرامش خاطر زیاد گل زد. گرین وود هم یکی از خوب های امروز ما بود. او بازی خوبی کرد و گل برتری را به ثمررساند.

در این بازی راشفورد 62 و گرین وود 83 برای منچستریونایتد گل زدند.برایتون نیز تک گل خود را دقیقه 13 توسط دنی ولبک به ثمررساند.

منچستریونایتد اکنون با 60 امتیاز بعد از منچسترسیتی 74 امتیازی در رده دوم جدول است. برایتون نیز با 32 امتیاز در رده شانزدهم جدول جای گرفته است.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱