به روز شده در: ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رافت:مغانلو بهترین مهاجم لیگ ایران است/پرسپولیس خودش باشد پیروز داربی می‌شود

پایان رأفت اعتقاد دارد که پرسپولیس اگر خودش باشد دربی را می‌برد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۷
۶۷
تعداد بازدید: ۲۹
يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قطعا فردا بازی سختی را مقابل گل‌گهر خواهیم داشت.

به گزارش میدان، محرم نویدکیا در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم خود مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: قطعا فردا بازی سختی را مقابل گل‌گهر خواهیم داشت، این تیم از کیفیت خوبی برخوردار است، درست است که این تیم در دیدار آخر خود نتیجه عجیبی را رقم زد اما فکر می‌کنم اگر منطقی باشیم باید نتیجه این دیدار را نادیده بگیریم و به نتایج قبلی این تیم توجه کنیم.

سرمربی تیم فولادمبارکه سپاهان افزود: تیم گل‌گهر کادرفنی و بازیکنان فوق العاده‌ای را در اختیار دارد، مخصوصا کادرفنی که تجربه بالای در لیگ برتر دارند و باید بدانیم که روزی سختی در پیش خواهیم داشت و باید با تمرکز بالا و تمام توانمان در میدان حاضر شویم اگر می‌خواهیم امتیاز خوبی از این دیدار کسب کنیم.

وی تشریح کرد: همه ما باید از دقیقه یک دقیقه آخر بدون کوچک‌ترین اشتباهی بازی کنیم؛ امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم تا هوادارانمان خوشحال شوند.

نویدکیا، در خصوص سبک بازی مستقیم گل‌گهر تشریح کرد: این تیم فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد و کارهای تاکتیکی خوبی انجام می‌دهد؛ سعی کردیم برای تمام تاکتیک‌های این تیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و امیدوارم بتوانیم با کمترین اشتباه در زمین حاضر شویم، این تیم چندین تاکتیک خوب دارد که باید ما مراقب بازی کردن آن‌ها باشیم.

سرمربی تیم سپاهان در خصوص نقل‌وانتقالات این تیم افزود: خیلی به‌فکر تغییرات نیستیم، چهار نفر از بازیکنان ما از تیم جدا شدند که این جدایی بیشتر جنبه انسانی داشت، شاید جای دیگر به آن‌ها بیشتر بازی برسد؛ در کل شاید ورودی خاصی نداشته باشیم و شاید یک بازیکن به جمع ما اضافه شود اگر هم این اتفاقات نیوفتاد تغییرات برای ورودی نخواهیم داشت و همانند نیم فصل اول به کار خود ادامه می‌دهیم.

وی در پایان اذعان داشت: با وجود تکراری بودن این حرف باید بگویم جای هواداران در استادیوم‌ها خالی است، کرونا بیماری خطرناکی است و از هواداران درخواست دارم که مراقب‌های لازم را انجام دهند و از داخل منازل به ما انرژی مثبت بدهند تا بتوانیم یه مسیر خود ادامه دهیم؛ روزهای سختی در پیش خواهیم داشت و باید تلاش کنیم و از سختی‌ها عبور کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

ارسال نظر
اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

اطلاعیه استقلال؛ اکبریان به شلوغ کاری‌ها توجه نکند!

باشگاه استقلال در فاصله ۴۸ ساعت تا دربی پایتخت اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۱