به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۶۷۴
تعداد بازدید: ۲۵۰
دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: در حال حاضر با رعایت جدی تر پروتکل‌ها و تشدید نظارت‌ها، برخی فعالیت‌های ورزشی پیگیری خواهد شد.

به گزارش میدان، چهل و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد. در این جلسه نوروزی ضمن قدردانی از همراهی جامعه ورزشی در اجرای پروتکل های بهداشتی، اظهار داشت: امیدواریم جامعه عزیز ورزشی کشور همچنان با جدیت نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند تا همچون ماه‌های گذشته با کمترین میزان آسیب، این مرحله از اوج‌گیری بیماری را نیز پشت سر بگذاریم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به صدور مجوز اردوهای ملی و برخی مسابقات و لیگ ها در شرایط اوج بیماری در سال گذشته، گفت: همان‌طور که وزارت بهداشت در آن مقطع با از سرگیری فعالیت‌های ورزشی طبق ضوابط و مقررات خاص موافقت کرد، طبیعی است در حال حاضر نیز با رعایت جدی تر پروتکل‌ها و تشدید نظارت‌ها، برخی فعالیت‌های ورزشی پیگیری شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص پروسه واکسیناسیون المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها تاکید کرد: خوشبختانه با همراهی همکاران گرانقدرمان در وزارت بهداشت، بیش از ۱۰۰ نفر از ورزشکاران پارالمپیکی در مرحله اول واکسینه شدند و با توجه به تهیه لیست المپیکی‌ها، پیگیری لازم در خصوص واکیسناسیون آنها در حال انجام بوده و به زودی انجام خواهد شد.

نوروزی خاطرنشان کرد: بعضاً سهل انگاری‌هایی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی رشته‌های ورزشی مشاهده شده است که در این خصوص تذکرات لازم صادر شده و در صورت تکرار این تخلفات، لغو مسابقات ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷