به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۲
۶۷۵
تعداد بازدید: ۲۸۸
سه‌شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰
رسانه‌های یونانی گزارش دادند که پس از شکست سنگین آ.اک مقابل المپیاکوس انصاری فرد در رختکن با فریاد به سرمربی تیم اعتراض کرد.

به گزارش میدان، شب گذشته آ.اک آتن در خانه مقابل المپیاکوس شکست سنگین و تحقیرآمیز 5 بر یک را تجربه کرد. انصاری فرد که از نیمه دوم وارد مسابقه شد توانست تنها گل آ.اک را به ثبت رساند. (اینجا ببینید)

اسپورت 24 یونان گزارش داد که کریم انصاری فرد پس از این شکست در رختکن با عصبانیت با سرمربی آ.اک صحبت کرد و اظهار داشت: اگر به ما اعتماد نداری و اگر نمی‌توانی تیم را مربیگری کنی چرا در اینجا هستی؟

این رسانه یونانی گزارش داد که طرفداران از این نتیجه بسیار عصبانی هستند و حتی به انتقاد از کاپیتان تیم پرداختند که اگر می‌خواهد فرمانده و رهبر آ.اک باشد، باید این نشان را در زمین به معرض نمایش گذارد.

اوضاع در آ.اک اصلا خوب نبوده و طبق گزارشی که امروز صبح منتشر شد تمام بازیکنان آ.اک با خودروی شخصی و اسکورت پلیس از ورزشگاه خارج شدند.باید دید درگیری انصاری فرد و مانولو خیمنز چه عواقبی را در پی خواهد داشت.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷