به روز شده در: ۱۰:۲۸ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۶۸۶
تعداد بازدید: ۱۰۷۱
سه‌شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰
سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران گفت: آیا سرپرستان دیگر که با تیم‌هایشان به خارج اعزام می‌شوند تجربه بین الملی دارند؟

به گزارش میدان، مجتبی خورشیدی که روز گذشته به عنوان سرپرست تیم ملی ایران انتخاب شد و به دلیل رزومه ضعیف مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفت در خصوص رزومه خود برای حضور در سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: من در جوانان پرسپولیس، نوجوانان راه آهن، بزرگسالان ژاندارمری و ... حضور داشتم و جز اولین کسانی بودم که در فوتبال ایران مدرک مربیگری گرفتم. در سال ۷۵ یک سال و نیم هم کنار آقای اولیایی در مدیریت باشگاه استقلال بودم. در تیم‌های دیگری، چون استقلال اهواز، راه آهن و ... تجربه کار دارم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیش از این تجربه کار بین المللی کرده یا خیر گفت: کسی که می‌خواهد پستی را در این سطح بگیرد باید تجربه، تحصیات و جوانی داشته باشد. یک زمانی سرپرست تیم ملی را با ۷۰ سال سن انتخاب می‌کردند اگر چه آن عزیزان همه به گردن ما حق دارند، ولی سرپرستی نیاز به جوانی دارد. الان تحصیلات من مرتبط است و دانشجوی فوق لیسانس تربیت بدنی هستم. آیا سرپرستان دیگر که با تیم‌هایشان به خارج اعزام می‌شوند تجربه بین الملی دارند؟ الان کار‌ها تعریف شده و فیفا اعلام می‌کند که تیم‌ها چه زمانی باید چه کاری انجام بدهند و همه طبق همان قوانین فیفا عمل می‌کنند. مطمئنا ما اجازه نمی‌دهیم مشکلی به وجود بیاید.

خورشیدی در خصوص اینکه آیا اگر خودش رئیس فدراسیون بود فردی به نام خورشیدی را سرپرست تیم ملی می‌کرد یا خیر عنوان کرد:می گویند ما لابی کرده‌ایم، وقتی از فدراسیون با من تماس گرفتند و به آنجا رفتم مسائلی را دیدم که قبل از این در دوران مدیریتی گذشته ندیدم. فدراسیون در انتخاباتش بسیار بسیار حساس است و آن‌ها فیلتر‌های زیادی را برای انتخاب گذاشتند. به غیر من ۵-۶ گزینه دیگر هم بودند و به قول شاعر قرعه کار به نام من دیوانه زدند.

سرپرست جدید تیم ملی تاکید کرد:یکی از رسانه‌ها نوشته بود آیا خورشیدی می‌تواند با سردار آزمون مدارا کند، اما قرار نیست من به سردار آزمون بگویم که پاس تو در بدهد یا مثلا فلان کار تاکتیکی را انجام بدهد. شرح وظایف من مشخص است. گوشی تلفن من همیشه باز است و همیشه هر نقدی را می‌شنوم. هر کسی در رابطه به کمک به تیم ملی دارد با کمال میل می‌پذیرم. یک عده می‌خواهند فدراسیون را بکوبند به خورشیدی گیر می‌دهند. الان هر فردی انتخاب شود یک ایراد می‌گیرند.

وی در خصوص اینکه آیا زبان انگلیسی اش خوب است یا خیر عنوان کرد: زبان من خوب است و می‌توانم خوب صحبت کنم.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱