به روز شده در: ۱۳:۳۵ يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تراکتور ایران 0 - 0 شارجه امارات / شاگردان خطیبی، ضعیف ترین نماینده ایران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف شارجه امارات رفت.

نظرات: ۰بازدید: ۵۳۳
۶۹۶
تعداد بازدید: ۳۶۸
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کاپیتان تیم فوتبال گوای هند به قدرت پرسپولیس اعتراف کرد.

به گزارش میدان، تیم فوتبال پرسپولیس در صورت حل مشکل روادید روز جمعه راهی گوای هند می شود تا خود را برای تقابل با الریان آماده کند.

بازی بعدی سرخپوشان نیز در مرحله گروهی مقابل گوا، نماینده ای از هند است و حضور نماینده پر قدرت ایران، اعضای این تیم هندی را نگران کرده است.

ادو بیدیا، کاپیتان گوا در مصاحبه خود عنوان کرد: ما در گروهی قرار داریم که تیم‌های قدرتمندی حضور دارند. اما ما در این رقابت‌ها با سطح بالایی وارد میدان خواهیم شد. برای مثال پرسپولیس ایران در فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و قدرتمندترین رقیب ماست و باید حواسمان جمع باشد. همچنین دیگر تیم‌های گروه ما نیز خوب هستند.

وی افزود: ما در مدت باقی مانده به آغاز رقابت‌ها باید به صورت منظم تمرین کنیم و تمرکز خود را حفظ کنیم. باید در بازی‌های آسیایی از تمام فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را کنیم. پرسپولیس و دیگر تیم‌های گروه از ما قوی‌تر هستند به همین خاطر باید اسلوب بازی خود را تغییر دهیم تا بتوانیم با تمام قوا رقابت کنیم و کار را برای تیم‌های رقیب سخت کنیم.

ارسال نظر
انتقاد تند قطری‌ها از AFC

انتقاد تند قطری‌ها از AFC

سایت قطری در گزارش خود به انتقاد شدید از کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت و مسابقات کنونی لیگ قهرمانان را یک شکست تمام عیار برای AFC دانست.

نظرات: ۰بازدید: ۵۶۷