به روز شده در: ۱۹:۱۰ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۷۰۴
تعداد بازدید: ۳۴۰
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بازرس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.

‌به گزارش میدان، وحید اسحاقی در خصوص قانونی شدن فعالیت هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، اظهار داشت: کسب مجوز فعالیت هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) در ایران یک اتفاق بزرگ بود که بعد از پیگیری‌های مداوم مسئولان فدراسیون از وزارت ورزش و جوانان اتخاذ و باعث شد تا کسانی که در این رشته رزمی فعالیت می‌کنند از بلاتکلیفی نجات پیدا کنند و کسب این موفقیت را تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه با افراد سودجو در فعالیت‌های هنر‌های رزمی برخورد خواهیم کرد، عنوان کرد: رشته‌های مختلف تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی باید به این نکته مهم درخصوص هنر‌های رزمی ترکیبی توجه کنند که نمی‌توانند بدون مجوز فدراسیون و انجمن هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA)، برای خود تشکیلاتی راه بیندازند و مسابقات برگزار کنند. این موضوع تخلف است و ما با این افراد سودجو برخورد خواهیم کرد. تمامی فعالیت‌ها در این زمینه باید زیر نظر فدراسیون و انجمن هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) باشد و رشته‌های غیر مرتبط نمی‌توانند مدعی برگزاری مسابقه شوند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی استان خراسان رضوی درباره شروع فعالیت هنر‌های رزمی ترکیبی در این استان، یادآور شد: ما قصد داریم هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) به صورت مستقیم، زیر نظر هیئت استان‌مان باشد و آن را به عهده شخص نمی‌گذاریم و فقط در چارت سازمانی برای آن دبیر و نایب رئیس معرفی خواهیم کرد.

اسحاقی با اشاره به اینکه با متخلفان برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: هر شخصی که قصد دارد در استان‌های مختلف کشور، نمایندگی هریک از رشته‌های تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی را بگیرد، باید به صورت قانونی از طریق فدراسیون انجمن ورزش‌های رزمی اقدام کند. فدراسیون نیز به هیأت استان مربوطه نامه می‌زند و بعد از ابلاغ هیئت استان، می‌تواند فعالیت خود را آغاز کند. در غیر این صورت تخلف کرده و ما با این شخص برخورد خواهیم کرد. ضمن اینکه تاکنون جلوی بسیاری از حکم فروشی‌ها را نیز گرفته‌ایم و این برخورد‌ها ادامه دارد.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱