به روز شده در: ۱۰:۲۸ پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

فوتبال ساحلی ایران از حضور در جام جهانی کنار گذاشته شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تصمیم AFC از جام جهانی 2021 روسیه کنار گذاشته شد.

نظرات: ۰بازدید: ۱
۷۰۹
تعداد بازدید: ۱۴۸
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
پاسخ مسئول مسابقات لیگ برتر:

مسابقه پرسپولیس و نساجی برقرار است

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد دیدار پرسپولیس و نساجی برگزار می‌شود.

به گزارش میدان، دیدار پرسپولیس- نساجی طبق برنامه قبلی باید ساعت ۱۸:۵۰ روز پنجشنبه در ورزشگاه ازادی تهران برگزار شود. 

در این خصوص مبتلا شدن چند عضو تیم نساجی به ویروس کرونا شایعاتی را درباره لغو این دیدار مطرح کرده است، اما سازمان لیگ اعتقادی به این مساله ندارد.

سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفتگو با رادیو ورزش عنوان کرد: «تمامی کنترل‌های بهداشتی تیم‌ها از جمله کرونا بر عهده ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال است. همکاران ما این موارد را رصد می‌کنند تا اگر موارد مشکوکی وجود داشته باشد تست‌های مجدد گرفته شود.


وی افزود: امروز هم نتیجه تست بعدی اعضای تیم نساجی می‌آید. تا جایی که ما می‌دانیم مسابقه پرسپولیس و نساجی برقرار است. انشاالله افراد مبتلا هم زودتر بهبود پیدا کنند و در فوتبال آن‌ها را ببینیم.

سهیل مهدی  گفت: در شرایط هشدار کرونا هستیم اما تا زمانی که وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا درباره قرنطینه حرفی نزنند، ما هم مثل تمامی اتفاقات عادی اجتماعی مسابقات فوتبال را برگزار می‌کنیم.


وی ادامه داد: درباره رعایت پروتکل های بهداشتی جامعه فوتبال بسیار پیشرو بوده است. تاکنون ما زیر 2 درصد مبتلا به ویروس کرونا در بین فوتبالی ها داشته‌ایم. حالا فوتبال را به عنوان یک الگو می‌توانیم معرفی کنیم. مسابقات در جریان خواهد بود اما هرچقدر شرایط در بحث کنترل پاندمی کرونا شدیدتر شود، پروتکل ها شدیدتر خواهد بود.


مهدی درباره تدابیر بهداشتی در بازی پرسپولیس و نساجی نیز گفت: در بازی فردا نساجی و پرسپولیس هم حباب امنیتی و حفاظت بیشتری را رعایت می‌کنیم. درخواست کردیم خبرنگاران به ورزشگاه نروند و نشست خبری نداشته باشیم تا کنترل سلامتی جامعه فوتبال را داشته باشیم. امیدوارم هرچه سریع‌تر این ویروس زودتر برود و تماشاگران را داشته باشیم.

ارسال نظر
صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

صعود موقت شاگردان زیدان به صدر جدول

رئال مادرید در زمین کادیز 0-3 به برتری رسید و ضمن رسیدن به صدر جدول، انتقام شکست بازی رفت را نیز گرفت.

نظرات: ۰بازدید: ۱