به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۷۷۵
تعداد بازدید: ۱۳۰۹
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آبی پوشان پایتخت امیدوار هستند که در فصل جدید لیگ قهرمانان بتوانند از گروه سخت، اما آشنای خود صعود کنند هرچند که کار سختی در پیش دارند و از طرفی این تیم در این فصل از لیگ قهرمانان در هر پست چند بازیکن بسیارخوب در اختیار دارد.

به گزارش میدان، آبی پوشان پایتخت امیدوار هستند که در فصل جدید لیگ قهرمانان بتوانند از گروه سخت اما آشنای خود صعود کنند هرچند که کار سختی در پیش دارند و از طرفی این تیم در این فصل از لیگ قهرمانان در هر پست چند بازیکن بسیارخوب در اختیار دارد.

فرهاد ستاره اول استقلال

بعد ازبرکناری فکری از سرمربیگری استقلال فرهاد مجیدی یکبار دیگر هدایت این تیم را بر عهده گرفت تا کار نیمه تمام خود را به پایان برساند. فرهاد در فصل قبل این رقابتها از هدایت  استقلال کنار رفت و در نهایت این دستیار او بود که با استقلال در دور نهایی حاضر شد و حالا مجیدی این فرصت را دارد تا با تیمش در آسیا موفق شود. این  درشرایطی است که سرمربی  جدید استقلال در هفته های گذشته نتایج بسیار خوبی را با تیمش گرفته تا دوباره آبی پوشان در کورس قهرمانی لیگ قرار بگیرد.

امید به درخشش دوباره مهاجمان

خط حمله استقلال با حضور دیاباته و قائدی و مطهری یکی از پرقدرت ترین خطوط حمله ایران را در اختیار دارد هرچند که مهاجمان استقلال در چند هفته گذشته کمی با مشکل گلزنی روبرو شده اند اما همچنان سرمربی استقلال امیدوار است که این سه بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا دوباره بدرخشند.

رشید بالاخره به آسیا رسید

رشید مطاهری در ابتدای فصل در شرایطی به استقلال پیوست که این تیم باید در دور نهایی لیگ قهرمانان شرکت میکرد اما رشید نتوانست تیمش را همراهی کند . با این حال حالا دروازه بان شماره یک فرهاد مجیدی این فرصت را دارد تا در این دوره رقابتهای لیگ قهرمانان بدرخشد و برای صعود تیمش تلاش کند.

نظم در اردوگاه آبی

سرمربی استقلال در بدو ورود دوباره به تیمش نشان داد که نظم تیمی برای او خیلی مهم است. اخراج دانشگر و خط خوردن نام این بازیکن پیش از آغاز لیگ قهرمانان نشان می دهد که برای فرهاد هیچ چیز بیشتر نظم اهمیت ندارد و حتی شنیده می شود که سرمربی استقلال اجازه استفاده بازیکنانش از شبکه های اجتماعی را هم نمی دهد.

همه نگران افت کاپیتان

استقلال در شرایطی پا در رقابتهای لیگ قهرمانان گذاشته که همه در تیم نگران افت وریا غفوری هستند. کاپیتان استقلال در هفته های گذشته عملکرد خوبی نداشته و سرمربی استقلال در تلاش است  پیش از اولین بازی تیمش وریا را به شرایط خوب قبلش باز گراند.

دیگر جای اشتباه نیست

استقلال با وجود شرایط خوب خط حمله خود در لیگ برتر در خط دفاعی با مشکلات زیادی روبرو بوده هرچند که عملکرد خط حمله تیم روی نقاط صعف تیم سرپوش گذاشته اما قطعا شرایط در لیگ قهرمانان خیلی سخت تر از لیگ ایران خواهد بود و به همین دلیل سرمربی استقلال به خوبی می داند که کوچکترین اشتباه می تواند به قیمت خذف زودهنکام از آسیا تمام شود.

 

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۷