به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۸۵۴
تعداد بازدید: ۴۸۴
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
تیم مهرام در بازی چهارم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با درخشش ۲ ستاره کهنه‌کار خود موفق به شکست نفت آبادان شد.

به گزارش میدان، تیم‌های نفت آبادان و مهرام تهران در حالی در بازی چهارم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر، امروز دوشنبه به مصاف هم رفتند که نفت در بازی شماری، 2 بر یک از حریف تهرانی پیش بود.

نفت در کوارترهای اول و دوم 14 بر 12 و 23 بر 17 برنده شد و کوارترهای سوم و چهارم را 16 بر 20 و 23 بر 27 واگذار کرد تا دو تیم در وقت قانونی 76 بر 76 مساوی شوند. مهرام در وقت اضافه نخست 14 بر 10 و در مجموع 90 بر 86 برنده شد.

با مساوی‌ شدن دو تیم در بازی شماری، دیدار پنجم که چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، تیم صعود کننده به فینال و حریف شهرداری گرگان را مشخص خواهد کرد.

محمد حسن‌زاده، ستاره ملی‌پوش تیم نفت آبادان، پیش از شروع بازی و در حین گرم کردن، دچار اسپاسم کمر شد و نتوانست تیم خود را تا 47 ثانیه پایانی این بازی مهم، همراهی کند.

ملیک ترنت، دووان سامرز و مهدی کامرانی از مهرام و سعیدداورپناه، امیر صدیقی، اشکان خلیل‌نژاد و رسول مظفری از نفت به 5 فوله شدن از بازی خارج شدند.

آرن داودی 18 امتیاز، 6 ریباند و 7 پاس گل و اشکان خلیل‌نژاد 18 امتیاز و 6 ریباند دیگر برای نفت و صمد نیکخواه بهرامی 27 امتیاز، 6 ریباند و 6 پاس گل و مهدی کامرانی 22 امتیاز برای مهرام کسب کردند.

 

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۷