به روز شده در: ۲۰:۵۹ سه‌شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

بر خلاف شایعات انصاری از پرسپولیس شکایت نکرده است

برخلاف شایعات مطرح شده بازیکن سابق تیم پرسپولیس هنوز از این باشگاه شکایت نکرده است.

نظرات: ۰بازدید: ۹۲۶
۸۶۲
تعداد بازدید: ۸۱۵
سه‌شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ایران گفت:اطمینان دارم باز هم به حضور در فینال فکر می‌کنیم، اما بدون تکبر و سرمستی بچه‌ها می‌دانند کجا بازی می‌کنند.

به گزارش میدان، امید عالیشاه در نشست خبری پیش از بازی با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: طبیعتا تمام بازیکنان تلاش می‌کنند با نتیجه گرفتن لازم هواداران را خوشحال کنند. اطمینان دارم باز هم به حضور در فینال فکر می‌کنیم اما بدون تکبر و سرمستی بچه ها می دانند کجا بازی می کنند.

وی افزود: تلاش می‌کنیم این اتفاق بیفتد. هدف مان رسیدن به فینال است اما باید پله به پله جلو برویم تا این اتفاق خوشحال‌کننده برای کشور و هواداران بیفتد.

هافبک پرسپولیس افزود: فکر می‌کنم یحیی گل محمدی اصل مطلب را گفت و انگیزه‌های ما هم ناشی از انرژی مثبتی است که هواداران می‌دهند. بچه‌های پرسپولیس می‌دانند در چه تیم بزرگی توپ می‌زنند و با نتیجه گرفتنشان می‌توانند دل هواداران را شاد کنند. نه تنها در لیگ قهرمانان بلکه در لیگ ایران هم می‌بینیم تیم ما چه نتایج خوبی گرفته و 4 سال پشت سر هم قهرمانی را به دست آورده است. امیدوارم این امر تداوم داشته باشد و امسال هم بتوانیم به فینال راه پیدا کنیم.

عالیشاه درباره کیفیت تیم‌های حاضر در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان حضور دارند لایق بوده و قطعا تیم‌های خوبی هستند که در این مسابقات شرکت می‌کنند. اطمینان دارم کارهای تاکتیکی و تکنیکی از سوی کادر فنی پرسپولیس برای بازی با الوحده امارات انجام شده و پله پله پیش می‌رویم تا بتوانیم فردا با ارائه یک بازی خوب اولین 3 امتیاز را به دست آوریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

اکبریان، دربی 95 را سوت می‌زند

با اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان بازی تیم‌های پرسپولیس و استقلال را سوت می‌زند.

نظرات: ۰بازدید: ۶۱۶